PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9983}

Sztuka latania

The Theory of Flight
7,7 5 268
ocen
7,7 10 1 5268
6,0 4
oceny krytyków
Sztuka latania
powrót do forum filmu Sztuka latania

Najlepsza rola Heleny?

użytkownik usunięty

Zaczynam uważać, że Jane Hatchard to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza rola Heleny. Tak realistycznie zagrała upośledzoną osobę, dodatkowo nadając jej przyjazny, nieco dziecinny charakter, że nie mogłem się nadziwić, iż to ta sama osoba co np. wulgarna Marla Singer albo psychopatyczna Bellatriks Lestrange. Wielki ukłon dla Heleny za tę rolę - wg mnie najlepszą jak dotąd.

ocenił(a) film na 9

też uważam ze to najlepsza rola Heleny z tych filmow , ktore dotad obejrzalem :)

ocenił(a) film na 9

Zdecydowanie się zgadzam. Helena jest niesamowitym kameleonem ale dopiero po tym filmie doceniłam ja jako aktorkę, która potrafi zagrać wszystko. Nawet nie chodzi o mimikę, czy umiejętność poruszania się jako osoba niepełnosprawna ale sposób mówienia - to zrobiło na mnie największe wrażenie.

ocenił(a) film na 8
asik_87

Na mnie też :)

ocenił(a) film na 8
asik_87

Dokładnie się z Tobą zgadzam. Ten film znakomicie oddaje geniusz Heleny Bonham Carter - pokazała, że potrafi zagrać wszystko. Ja uwielbiam ją we wszystkich filmach, które widziałam (rolą Lestrange podniosła moją ocenę filmu o Harrym Potterze) i mam nadzieję niedługo zobaczyć ją w kolejnych produkcjach. Genialna aktorka. A uważam, że za rolę w "Jak zostac królem" to ona powinna dostać Oscara. Na tę nagrodę zasłużyła chyba jak nikt inny.

Monaco_filmweb

No! Zgadzam się ^^ Oscar jej się należy, pomimo że go nie dostała (niestety) nie dała tego po sobie poznać. Wspaniała kobieta i aktorka =)

ocenił(a) film na 8
Wikuu

Gdzieś czytałam (tutaj na filmwebie), że Brad Pitt jest bardzo niedocenionym aktorem. Zgadzam się, ale w takim układzie, co powiedzieć o Helenie? W którym filmie bym jej nie widziała - była świetna. Mam nadzieję, że niedługo powstanie jakiś nowy film z nią. :)

Monaco_filmweb

Dzięki Bogu, ma już nowe propozycje i plany =)

ocenił(a) film na 8
Wikuu

Nie mogę się doczekać. :) Teraz czekam na "Na żywo z Bagdadu". Zobaczymy. :)

Monaco_filmweb

Świetny film, oglądałam, polecam =)

Daniel Day lewis (setki razy lepszy aktor od deppa i heleny razem wzietych ) zagrał to lepiej w Mojej Lewej Stopie

użytkownik usunięty
lotr12345

Być może, ale to nie powód żeby śledzić wszystkie wątki z Heleną i pisać ilu to jest lepszych prawda? Rolą w Sztuce latania pokazała, że zasługuje na oscara, bo potrafi wcielić się w swoją rolę z sercem.

zobacz Moja lewą Stopę
Helena sporo zrzynała od Daniela w swoim filmie

no i Daniel dostał za swoja rolę oscara ,BAFTA i nagrody od wszystkich stowarzyszeń krytyków filmowych dla najlepszego aktora 1989.Ta kreacja jest uważana za jedną z najlepszych ról w historii kina

użytkownik usunięty
lotr12345

Helena od nikogo nie zżynała więc nie pisz bzdur. Jej ojciec po wypadku był sparaliżowany i Helena wzorowała styl mówienia i mimikę na nim.

to zobacz Moja lewa stopę film powstał znacznie wcześniej

użytkownik usunięty
lotr12345

Człowieku co to ma do rzeczy? Helena nie zżynała nic od nikogo, inspiracją dla zachowania jej postaci było zachowanie jej sparaliżowanego ojca.

ocenił(a) film na 10

Trochę to dziwne, bo SMA w żadnym wypadku nie przypomina sparaliżowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones