PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861487}

Dziedzictwo Hogwartu

Hogwarts Legacy
7,9 3 697
ocen
7,9 10 1 3697
Dziedzictwo Hogwartu
powrót do forum gry Dziedzictwo Hogwartu

Pierwsze godziny świetnie mnie zwiodły, że gram w arcydzieło. Po czasie wyszły nieciekawe misje poboczne, główna fabuła bez wodotrysków, kiepskie dialogi. Walczyłem też z samym sobą przez głupotę tej gry - tj. trudno mi sobie wyobrazić, że wieloletni czarodzieje proszą nastolatka o ogromne przysługi. Niejednokrotnie mówiłem sobie "to tylko gra, to tylko gra". Nawet w głównej fabule wszystko postawione na głównym bohaterze i trudno uwierzyć, że inne postacie cokolwiek robiły w tle, by mu pomóc.

Na plus na pewno zasługuje muzyka i system walki, naprawdę zróżnicowany, chociaż nie pogardziłbym, gdyby było o 2-3 więcej typów przeciwników. Grafika też jest na wysokim poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o Hogsmeade i Hogwart. Cieszą zagadki. Szkoda, że nie było więcej minigierek w postaci pojedynków i kul. Wyścigi też mogłyby być lepiej zrealizowane, zwłaszcza, że zrezygnowano z Quidditcha.

PS. Alohomora mogłaby pozostać jako zwykły czar, a nie minigierka (zatrważająca ilość kłódek do otwarcia).

Mimo wszystko daje 8-/10, bo grało się przyjemnie mimo, że fabuła nie angażująca to jednak walki i zagadki potrafiły mnie utrzymać przy ekranie na nieprzerwalnych kilkugodzinych sesjach.

butryk_2

Dokładnie nie rozumiem całkowicie opinii ludzi którzy mówią że najlepsza gra ostatnich lat najwidoczniej to są zdania ludzi którzy grają właśnie raz na kilka lat... gra co najwyżej dobra i tyle moim zdaniem największym minusem jest to że twórcy nie potrafili się zdecydować w jaką grupę wiekową odbiorców celują bo są te dialogii.... napisane po najniższej linii oporu aż się ich słuchać nie chce ale są tez wątki w historii które nawet potrafią zaciekawić, jeśli chodzi o sam gameplay jest okej ot zlepka wielu innych elementów z innych gier, i to całe hogwart legacy gra dobra z potencjałem na lepszą kontynuację i mam nadzieję że 2 część będzie znacznie lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones