PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756955}

Love Me if You Dare

Ta Lai Le, Qing Bi Yan
7,9 272
oceny
7,9 10 1 272

Ta Lai Le, Qing Bi Yan
powrót do forum serialu Ta Lai Le, Qing Bi Yan

Mój pierwszy serial rodem z Chin..i napewno nie ostatni. Ogląda się go świetnie, trzyma w napięciu do ostatniego odcinka a nawet dłużej:) Wątek miłosny jest bardzo przyjemny, subtelny...bez zbędnego kiczu jaki często widzimy w kdramach. Jeśli ktoś lubi psychologiczne, kryminalne seriale to ta produkcja jest dla niego.

P.S. Główny bohater jest cudowny!:)

ocenił(a) serial na 9
klaudia2251

I kilka ładnych plot twistów, których nie do końca dało się przewidzieć. Akcja szybka i wszystko dopasowane :) Świetna drama, dla mnie też pierwsza chińska ;)

ocenił(a) serial na 9
Angelic_Wings

No właśnie....a zakończenie to już w ogóle. Czy kolejny sezon jest możliwy?

ocenił(a) serial na 9
klaudia2251

Zawsze jest jakaś szansa, ale chyba zakończenie nie do końca otwiera furtkę.

ocenił(a) serial na 9
Angelic_Wings

Oglądałam tą dramę kilka miesięcy temu ale wydaje mi się, że do końca nie wiedzieliśmy....SPOILER....czy główny bohater był tym kim był czy jeszcze kimś innym:p

ocenił(a) serial na 9
klaudia2251

No tak SPOJLER ale nawet gdyby nic się tam więcej nie kryło, i nie byłoby żadnego allena :P to mogliby zrobić, że w drugim sezonie zostaje zatrudniony w Korei i razem z żoną rozwiązują sprawy kryminalne, też bym oglądała, bo te pierwsze zwyczajne sprawy mi się podobały. Podobnie jest w Beauty and the beast, jak już para nie miała z kim walczyć to zaczęła pomagać rządowi, żeby na siłę nie ciągnąć pewnych wątkow a dodać nowe ;)

ocenił(a) serial na 9
Angelic_Wings

Dokładnie...też bym oglądała. Nie widziałam Beauty and the beast ale chyba zobacze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones