PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849761}

Mare z Easttown

Mare of Easttown
7,9 43 066
ocen
7,9 10 1 43066
7,7 35
ocen krytyków
Mare z Easttown
powrót do forum serialu Mare z Easttown

czy oni wszyscy obudzili się dopiero teraz? przecież seriali, o wiele lepszych zresztą, opartych na podobnym schemacie, podejrzany-pudło, podejrzany-pudło i zdezo w ostatnim odcinku było już kilka, Broadchurch, The Klilling, Most nad Sundem, czy to działa mechanizm, jak Raczek albo Korwin Piotrowska dała 8 czy 9, to ja nie mogę dać mniej bo siara?

marckoza

Schemat? Mechanizm? To przecież serial kryminalny, czego innego należałoby się spodziewać? Wszelkie możliwe schematy załatwiła już lady Agatha, podpowiem. Podpowiem też, że o sposób wypełnienia tego schematu chodzi. Siedzący w temacie krytycy to czują...

ACCb

powiedziałbym że Agatha była bardziej kreatywna niż twórcy dzisiejszych seriali kryminalnych, vide Morderstwo w orient expresie czy Zabójstwo Rogera Ayckroda

marckoza

Pewnie tak. Ale jakie to ma znaczenie, skoro we współczesnych kryminałach ( w sumie nie tak bardzo współczesnych, bo już od "Tween Peaks") tak naprawdę wcale nie chodzi o to, kto zabił...

ocenił(a) serial na 8
marckoza

dla mnie ten serial to przede wszystkim dramat jednostki, dopiero potem kryminał, który obchodził mnie dużo mniej. I z punktu widzenia tego pierwszego serial podchodzi pod wybitność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones