Kyle HowardI

Kyle Alan Howard

7,1
177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kyle Howard

Niezle mu sie wyroslo.. pamietam go jeszcze z filmu Areszt Domowy,gdzie zagral u boku Jennifer Love Hewitt.
wyrobil sie chlopak, no no :)))

Page_2

Większość zna go właśnie z tego filmu - któż będąc dzieciakiem nie szukał tego typu filmów?

LukeInside

a według mnie stał się takim typowym żelusiem , rozumiem panienkom podobają się takie żelki choć nie wiem dlaczego takie coś wam się podoba.

TheGoldi07

Nie rozumiem, dlaczego użyłeś słowa "wam", skoro w moim poście nic takowego nie ma..Ja piszę o tym, że za dzieciaka oglądało się takie luźne komedyjki, a nigdzie indziej się ten "aktor" nie wybił jak w tym filmidle..tyle.

LukeInside

p.s. zresztą moja ocena wszystko tłumaczy - 5/10 to przeciętny aktorzyna..

LukeInside

wybacz chodziło mi bardziej ogólnie , że panienki lecą na takich co jak tylko wstają wsadzają głowe w wiadro z zelem , później idą zrobić sobie u kosmetyczki różne takie tam normalnie przesada , fajnie jak gość dba o siebie ale trzeba mieć umiar , po co kobiecie facet który będzie bardziej dbał o swoją fryzure niż o swoją kobiete , nie miałem zamiaru nikogo tutaj obrażać ale moim zdaniem wygląda przeciętnie .

TheGoldi07

Nie samowite że tak dziecinnie wyglądał w tych filmach pierwszych mając te 18-19l lat.A teraz całkiem wygląda na swoje lata albo i więcej bo zarósł.Pewnie miał jakieś problemy z hormonami bo nie nie-przejawiał z wyglądu żadnych oznak dojrzewania. Normalnie jak 12latek.Pewnie potem jak to w usa przeszedł kuracje teścia itp i się wyrobił.Tak się zastanowiłem nad tym po swoim przykładzie.Sam młodo wyglądam.Mając 19lat wyglądałem na te 15-16.Przez 7 lat nie wiele się zmieniłem.Bo wyglądam dalej na 20-21 mniej więcej.Także myślę że teścia dowalił bo inaczej nie wiele by się zmienił przez 5 lat to 2002 bo w tym filmie już miał zarost mocny i wyglądał na 25-6lat.Ja jak miałem 24 wyglądałem dalej na 17-18.Teraz ostatnio starzej wyglądam ale to tylko przez zmarszczki pod oczami.Po 26 roku zaczyna się takie starzenie że każdy kto miał kompleks młodego wyglądu zacznie wyglądać na swoje lata.Może nie męsko ale już nie jak dziecko.

jezi86

Dzięki za wykład odnośnie dojrzewania :D Jedna sprawa - niepotrzebnie tak dużo o tym myślisz. Pozdro

LukeInside

Tzn nie nie myślę tak o tym.Ale nie mogłem się powstrzymać i mi ulżyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones