Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

taka z niej aktorka a ciągle dostaje nominacje do Złotych Malin. ;) poza tym dłuższą filmografię to ma już chyba tylko Kasia Cichopek. Jessica Alba to zwykła panienka(w sumie to już nie panienka bo za mąż wyszła) z ładną buzią i... niestety nic więcej.

Sztuczny_rarytas

Zgadzam się całkowicie. Niestety teraz nie liczy się talent aktorki, lecz ładna buzia. Wszyscy mówią: "Ona jest ładna i nie tak źle gra". Lecz gdyby był brzydka inaczej by na to patrzeli. Oglądałam z nią parę filmów (Fantastyczna Czwórka, Błękitna głębia, Przebudzenie i Walentynki) i żadna z jej ról mnie nie porwała, wręcz przeciwnie. Kasia Cichopek to chociaż tańczy jeszcze nie najgorzej. Z pozdrowieniami dla Kasi i nie - pozdrowieniami dla Jessicy - Żegnam.

Sztuczny_rarytas

wezcie sie ogarnijcie, Jess jest świetna-Malina tez mi wyznacznik-kilka aktorek dostalo Maliny w tym samym roku, co i Oscary więc tekst, że jest do niczego, bo miała nominacxję do maliny, jest żenujący...Jessica moim zdaniem świetnie zagrała zarówno w Honey, jak i Into thje blue, fantastyczna 4 była niezła-ale nie należy do jej popisów, a w serialu cień anioła i w Oku jest genialna...nie lubicie jej bo jest ładna???rzeczywiście straszna wada...i nie jest zwykła panienka, bo mimo nieprzeciętnej urody odznacza się również talentem i nie chce rfzucac sie w oczy poprzez skandale-to pewnie dlatego jest taka cienka dla Waszego inteligentnego grona koneserów filmowych...ona dopiero wschodzi i jestem pewna, że zdobędzie Oscara.

misselle

Oby zdobyla! Trzymam kciuki :)

misselle

"ona dopiero wschodzi i jestem pewna, że zdobędzie Oscara"... popłakałam się.... oh

użytkownik usunięty
Panna_Debra

Jak te ''łzy" mają białawy kolor i konsystencje śmietany to muszę cie zmartwic , to chyba nie łzy i wstań z kolan .

ja rozumiem.. stracone dziecinstwo...

użytkownik usunięty
Panna_Debra

Raczej nieodpowiednie filmy na Redtube i inne .

za to win Mamusie ..

użytkownik usunięty
Panna_Debra

Twoją ? .

Star ile ty masz lat???

użytkownik usunięty
marastarantino

Za dużo .

Moja Ci do wanny nie wchodziła.

Panna_Debra

jest ciągle na etapie mokrych snów...ale o mamusi swojej to już jest chore...

marastarantino

bo to mały świr jest!

użytkownik usunięty
marastarantino

Nie ! , to wy coś sugerujecie co co rozumiem że dobrze znacie . Trójkąciki z własnymi mamusiami .No cóż , to musicie zmienic portal , bo ten jest o filmach .
Wam proponuje coś w okolicach Bukkake lup podobne .
1/10 dla J.A. , nadal jestem w szoku .
Scarlett Johansson czy ta pindzia z twojego Awataru ma dziesiątkę .
Muszę się otrząsnąc z szoku , przylazły tu jakieś pokrzywdzone dzieci z www.naszacela i wylewają żale .

lup podobne ;D mialem trójkąt przyznam ...twoja mama była ale słaba...szoking;D

marastarantino

lup podobne;D ;D scarlet zła!! wszystkie złe ...młody ma wzwód tylko przy delfinie

użytkownik usunięty
marastarantino

Który młody ? , o czym ty bredzisz .

tak, bo jest brzydka, obleśna....
fuj!!
1/10!!

Panna_Debra

i marnie gra ;D

marastarantino

portal o filmach a mlody wali dodami i nelly rokitami...aha i jakas rutowicz...SAME AKTORKI I CH DOKONANIA;D

użytkownik usunięty
marastarantino

Skrzywdzone dziecko , tylko sie nie popłacz . Nie przeorali cię mam nadzieje jak Sylvie Likens jej znajomi , bo tego już się nie wyleczy . Będziesz taki skrzywiony do końca , chyba że weterynarz się zlituje i może coś uleczy .

hej hej a teraz Ci dojade(i to jest ironia!!!)
patrz!!
Jessica
jest
Słaba
i
Brzydka
teraz mi dojedz ;D

marastarantino

zrozumiałeś to??
masz powod do powiedzenia czegos ;)

użytkownik usunięty
marastarantino

No pewnie że mam . Pisz bardziej czytelnie , składnia cie nie zabije .
Dośc często wspominasz o onanizowaniu się , stary , czy ty już nie możesz ? .
I jeszcze raz , oby nie namierzył cię jakiś zagorzały fan Jessiki Alby bo będzie bardzo śmiesznie ( dla mnie ) .

Jak by nie patrzyl byla nominowana do Zlotych Globów i Saturna, w czym jednego Saturna zdobyla, fakt faktem nominacji do Malin najwięcej, ale o wiele lepsze aktorki też są nominowane, ktoś w końcu musi... Ubolewam, że czesto musi to być Jessica, ale cóż... Jeszcze pokaże na co ją stać, ciągle się rozkręca :D

użytkownik usunięty
anulka88

Już w "Przebudzenie" nieżle zagrała . Ale role które przyjmuje zależą raczej od gaży którą jej proponują , więc niezobaczymy jej w niczym ambitniejszym .
Chyba że w roli Mony Rey coś pokazała , ale na razie film jest niedostępny .

"Już w "Przebudzenie" nieżle zagrała" nooo... po 13 latach grania.

anulka88

mylisz sie... ona jest po prostu słaba:)

zagorzały fan jessici alby jestes tylko ty;) wiec nie ma sie o co martwić:D takich jak ty kiedys palono wiesz o tym???

użytkownik usunięty
cola_1988

Nie jestem jej zagorzałym fanem , tylko doceniam czyjąś urodę . Nic więcej . Poza tym jak na filmweb przystałe ( przynajmniej tak mi się kiedyś wydawało ) ocenia się tu filmy i aktorów .
Więc jak odbieram ok , to piszę ok .
Ale nie dawno przekonałem się że Admini i prowadzący filmweb mają głęboko w dupie wszystkich użytkowników i dają zielone światło różnej maści trollom i chamskim komentarzom .
Im więcej się bedzie napierdzielac na innych tym lepiej .

Nie bucz mi tutaj!

a własnie ze jestes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones