Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Żałosna aktorka, najgorsza ze wszystkich!
Dostaje rolę tylko za ładną buzię... Beztalencie.
Szkoda, wielka szkoda, że Rodriguez ją tak lubi...

Arch Stanton

I bardzo dobrze, może znowu się wybije :)

anulka88

Wybije - ale na dno, bo teraz jest pod nim!

Arch Stanton

a panienka mnie zachwyci jak odejdzie z Filmwebu. Gorąco namawiam.

użytkownik usunięty
Arch Stanton

Bardzo dobra aktorka. Brak ci racji.

Arch Stanton

zresztą świadczą o tym te złote maliny, które otrzymała

monek5

Wiele dobrych aktorek dostało złotą malinę. Rzadko która ma w sobie tyle uroku i piękna co Jessica Alba...... chyba z tych najlepszych aktorsko to właściwie żadna.

Arch Stanton

Widocznie widzi w Albie coś niedostrzegalnego dla ciebie

Arch Stanton

A ja ją lubię i według mnie jest dobrą aktorką.

Arch Stanton

Jak dla mnie jest bardzo ładna atrakcyjna ale role ma niezaciekawe, niewykorzystny potencjał...

Arch Stanton

Najgorsza na pewno nie. Choćby Stewart jest gorsza - nic nie przebije tego beztalencia. A Alba przynajmniej jest ładniejsza :P

użytkownik usunięty
Arch Stanton

Zazdrość straszna rzecz. No ale to polska cecha narodowa zaraz obok pijaństwa, złodziejstwa i nietolerancji.

Zazdrość? Bez jaj.
Nietolerancja - Chyba kpisz? Ja jestem hipisowskim, indiańskim żydo-murzynem, o korzeniach chińskich i cygańskich.
Jedyne czego nie toleruję to promowanie beztalencia takiego jak Alba.
Ona zwyczajnie nie potrafi grać, jest żałosna w każdej roli! [poza good luck chuck, tam była tylko poprawna ale nie irytująca]
Sposób w jaki wymawia swoje kwestie zasługuje na pomstę z nieba!

Ta parweniuszka aktorska nie potrafiłaby dobrze zagrać, gdyby jej ktoś przystawił pistolet do głowy, szkoda, że jeszcze nikt tak nie zrobił.
Za promowanie braku talentu i niszczenie kultury i sztuki Alba nie zasługuje na występy w filmach!

Arch Stanton

Nietolerancja nie wyraza się tylko w nietolerowaniu innych ras. Chodzi tu także o bezwzględne, dosłownie bez mozliwości odparcia jakąkolwiek argumentacją ataki na ludzkie gusta. Naprawdę tego nie lubie bo to sie az w glowie nie miesci. Powiedzialabym na ten temat więcej ale brak mi słow

aga113311

Ale ja nie oceniam twojego gustu.

Ja oceniam GRĘ AKTORSKĄ Alby, a to duża różnica!

Skoro tego nie rozumiesz... to MI brak słów.

Arch Stanton

A ten tekst? Tu zacytuje: Ta parweniuszka aktorska nie potrafiłaby dobrze zagrać, gdyby jej ktoś przystawił pistolet do głowy, szkoda, że jeszcze nikt tak nie zrobił.
Za promowanie braku talentu i niszczenie kultury i sztuki Alba nie zasługuje na występy w filmach!
Niszczenie kultury? Promowanie braku talentu? Zastanowiłeś się chociaż przez chwilę? A ten tekst z pistoletem to do poglądów hitlerowskich mi pasuje...

aga113311

Ja nie zmuszam cię do oglądania chłamu, ona tak. Alba zmusza nas do oglądania chłamu, który wydziela z każdej zakamuflowanej makijażem pory.
Filmy, które mogły być naprawdę dobre jak Sin City lub Machete albo nawet te głupie komedie romantyczne w których grała zepsuła doszczętnie i w całości.

No i po raz kolejny: tobie nie przystawiam pistoletu do głowy, jej też nie. Więc o co tobie chodzi?
Sama się zastanów przez chwilę, zamiast czepiać się jakiś nieistniejących obelg, które wyczytałaś nie wiadomo w czym, bo na pewno nie w moich postach.

Arch Stanton

Nie czepiam się byle czego, ale ty nawet nie próbujesz zrozumieć o co mi chodzi. Tak jakbyś wyszła z założenia, że tylko ty masz racje i wgl cię nie interesuje co mają do powiedzenie osoby, które się z tb nie zgadzają.

aga113311

To wynika z różnicy płci - jestem facetem, więc mam rację! ;P
...Żarty żartami ale tak na serio to ty nigdzie nie napisałaś swojego zdania, więc nie ma co rozumieć...
Skoro filmweb to portal z forum, na którym tylko kłócimy się o swoje gusta to przynajmniej podaj swoje zamiast tylko atakować wypowiedzi innych.
Oczywiście nie przyznam ci racji, jeśli napiszesz, że Alba to najlepsza aktorka na świecie. Nawet jeśli napiszesz, że jest dobrą aktorką to moje zdanie już znasz.
Widziałaś kiedyś dwóch polaków kłócących się o politykę?
Mnie polityka g* obchodzi.
Ja poważnie traktuję tylko kinematografię, więc gdy ktoś mi ją psuje [jak Alba] to nie mam zamiaru słuchać na anonimowym forum osób, które broniłyby takiego #$%^@$@%^%*^
Pozdro.

Arch Stanton

W 100% sie zgadzam : )

Mordihaj

Cool ;)

użytkownik usunięty
Arch Stanton

Aleś pojechał:). Można tylko zazdrościć dobrego samopoczucia, albo kiwać z politowaniem głową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones