Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Dzisiaj Jessica Alba kończy 29 lat !! Dalej jest piękna, urodziwa i ma tą swoją dziewczęcą urodę !! Trzeba jej życzyć więcej propozycji do filmów,większej sławy i pozytywnego rozgłosu!! Niech się pnie w górę i niech nie przejmuje się porażkami!! :)

użytkownik usunięty
andreas92

Więc życzymy jej szczęścia i trafnego wyboru dobrych propozycji filmowych . Kasandra w Troi , Nowa Kleopatra , może superprodukcja o Afrodycie ? . Albo coś w stylu "Piękny Umysł" czy "Pulp Fiction "

co Ty brałes?

alexander123

Cześć aleksander
niezly oszołom co??

marastarantino

Pierwszy raz spotkałem takiego człowieka i jestem zszokowany
co o nim myślisz?

użytkownik usunięty
marastarantino

To raczej z tobą jest coś nie tegez . Chamsko się rozchulałeś na tym forum , star... chciał ci zwrócic uwage a ty zacząłeś od wyzwisk , miałeś widocznie ciężkie dzieciństwo i teraz wyżywasz się po internecie .
Sprawdziłem tego alexander 123 , to ta sama osoba co ty , podwójne konto . To tak chcesz podbudowac swoją racje poprzez oszustwo , nieżle to o tobie świadczy . Nie masz jaj , honoru i jesteś żałosny .

razem bierzecie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ty czubie sprawdziles to gratki!!!
masz czelnosc mowic o honorze??
rozsmieszasz mnie czubie bez jakiejkolwiek wiedzy filmowej i jajeczek, bo o jajach nie ma co mowic
Czub

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
marastarantino

No dobra , kolo . sorry , ale jak widze klijenta co sobie jeżdzi to ja też
Przesadziłem z tymi jajami i brakiem honoru bo zacząłeś normalnie pisac , w koncu ! .
Ja nie mam wiedzy filmowej ? , że lubie horrory i mocne filmy nie świadczy o tym .
Alba jest fajna i nadaje się do thrillerów i horrorów .

pisze się klienta.... buahahaha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones