Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Zamiast udawać, że umie grać, niech lepiej pokaże swoje prawdziwe atuty. Wtedy może zyskać sobie jeszcze więcej wielbicieli:D

Thommy

grać to ona potrafi, nie podoba ci sie jej gra aktorska - każdy może mieć swoje zdanie, akurat moje nie pokrywa sie z twoim

ona ma wiele atutów (jednym z nich jest właśnie uroda), moim zdaniem jeśliby rozebrała się dla Playboya to raczej straciłaby sporą część wielbicieli

Thommy

Akurat do Playboya to on ponoć startowała, ale coś nie wyszło. A głównym powodem było to, że nie ma zamiaru się rozbierać(do końca) przed kamerą czy aparatem. To ją wyróżnia spośród tych innych młodych aktorzynek...
Pozatym grać potrafi i z każdym dniem nabiera doświadczenia.

użytkownik usunięty
Thommy

Dlaczego nie?. Jestem za, lubię popatrzeć na nagie fotki pięknych kobiet. Mam nadzieje że kiedyś doczekam się na taką sesję Jessicy, oby tylko nie były to zdjęcia wulgarne jak mój rynsztokowy język.

No widzisz, wiedziałem, że rozkładówka w tej jakże szacownej gazecie przyniesie Albie nowych wielbicieli:)
Ja nie widzę w nagim akcie ładnych kobiet nic złego, wręcz przeciwnie. Ale chyba co po niektórzy jej fani nie wiedzą, co dobre:P

Thommy

Hmm... ciekawe stwierdzenie, "udaje, że umie grać", ja osobiście nie wiem jak można udawać, że się dobrze gra. Jeżeli udaje, że dobrze gra to może naprawdę umie to robić?? Na pewno nie mówi sobie tak: "Nie umiem grać ale na złość pokażę ludziom że umiem:P". A co do "Playboya" to uważam, że nie powinna tego zrobić bo może przez to stracić dużo u swoich fanów. Pozdrawiam:)

Sylwka

Udaje w tym sensie, że występuje w filmach, ale tak naprawdę nie pokazuje nic z gry aktorskiej, a po prostu jest. Znaczy się, zamiast grać, występuje w jakimś filmie. A to jest wielka, niezaprzeczalna różnica.

użytkownik usunięty
Thommy

Bez urazy stary, ale to co napisałeś to jak malarstwo Picassa, którego większość społeczeństwa na świecie nie rozumie.

Thommy

jakby nic nie pokazywala z gry aktorskiej, to by jej nie bylo w kolejnych produkcjach

mattwab

Ziomal.pl jeszcze szkoły podstawowej nie skończyłeś i już oglądasz żeczy erotyczne? ;>

użytkownik usunięty
Shaman_King

Niech Cię nie zwodzi mój wiek, mam ogromny potencjał umysłowy i fizyczny, mimo młodego wieku jestem facetem kompletnym. W przeciwieństwie do Ciebie i innych nie całuje gołej kobiety w rękę, ponieważ uważam to za stratę czasu.

Shaman_King

jak nie wiedziales ile ziomal.pl ma lat to za wszelką cenę chciałeś mu się przypodowbać, czemu Shamanie zmieniłeś zdanie?

mnie to wali ile lat ma Ziomal, liczą się jego komentarze
pamietam ze kiedys napisales ze tylko komentarze ziomala liczą sie na tym forum

mattwab

1. nikogo nie całuję w rękę
2. Daj link do tego co napisałem, będziesz miał dowód
3. nikomu się nie przypodobuję, poprostu z niektórymi się zgadzam, z innymi nie.


Asta la Vista

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones