Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Ta kobieta jest tak cholernie przepiękna, że piękna to za mało. Oglądałem Fantastic Four i gdy na
nią patrzyłem te oczy te włosy ta buzia coś niesamowitego :)

Nethron

Aktorka z niej przeciętna, ale cud wizualnie :)

harry_rabbit

fakt faktem prze wybitną aktorką nie jest, ale na pewno też nie powinna być za prawie każdą rolę nominowana do malinek:(

KasaLFC

Jedynie za role w Dark Angel dostala pozytywne nagrody (i to calkiem sporo), a tak poza ta jedna rola... no malinki.

Nethron

Brałby - jak cygan 20 groszy ;D

Nethron

E tam, ta Alba to się nigdy nawet nie rozbierze, w Sin City w komiksie Nancy tańczyła topless ale Alba oczywiście musiała być ubrana. Podobnie w Maczecie, przez sekundę widać ją pod prysznicem, ale jak wieść gminna niesie została w tej scenie wygenerowana komputerowo. Co ona taka wstydliwa.

Nethron

USPOKÓJ SIĘ, BO OŚLEPNIESZ OD TEGO TRZEPANIA

Kiroshi

Ha ha

Nethron

To prawda ale na przykład Emma Watson też niebrzydka:
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Decepticon_Destructor

A no racja. Tylko dlaczego ten temat dalej jest ciągnięty :D

Nethron

Ja tu tylko wpadłem powiedzieć, że nikt stąd do nieba nie pójdzie, ale zgadzam się z założycielem co do fizycznej oceny tej aktorki xD. Chociaż nie widziałem jej w żadnym filmie od 10 lat . Netflix mi o niej przypomniał jak wrzucił "Przebudzenie"

użytkownik usunięty
Nethron

To prawda. W tych blond włosach w filmie "Fantastyczna czwórka "po prostu jest boginia . Właśnie tam dla mnie była najpiękniejsza. Można by rzec że, na świecie. W każdym kolorze jej ładnie, bo jest piękna kobietą. Jednakże w blondzie Jessica jest obłędna i jej uroda zwala z nóg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones