Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Szczerze mówiąc nie kumam - dziewczyna (kobieta - w końcu niedługo 30 lat jej stuknie) ma na koncie 8 nominacji i 1 Złotą Malinę - sugerowałoby to, że jest BEZNADZIEJNĄ aktorką. A aż tak zła nie jest... nie jest może postać wybitna, są dziesiątki aktorek lepszych, są jednak setki aktorek gorszych... uwzięli się na nią?

Bismarck

Pewnie w tych malinach siedzą jakieś stare pryszczate knury z kompleksami i jej urody zazdroszczą bo fakt dostaje nominacje za przeciętność a powinno się dostawać za fatalną grę

Bismarck

Była fatalna w każdym filmie w którym ją widziałem.

zolw_ik

Akademia przyznająca te nagrody potrafi się na kogoś uwziąść. Padło na Albę, na Stallona którego notorycznie nominują . Debile po prostu

RAB

Proszę Was, może jest ładna ale aktorka z niej żadna tak jak i ze Stallona :)

zolw_ik

wy jeszcze w swoim życiu słabych aktorów nie widzieliście - ona jest genialna w każdej roli a dodatkowo jest niebywale piękna

Bismarck

Alba jest dobrą aktorką .
może nie wyśmienitą , ale na pewno nie aż tak złą , aby otrzymywać tyle nominacji do Złotych Malin .:/

tak samo jak Jennifer Lopez ...
Widziałam mnóstwo filmów z nią [ Powiedz Tak , Nigdy Więcej ( bardzo mi się w nim podobała ) , Anakonda , Pokojówka na Manhattanie i Sposób na teściową ( wspaniały ! :] ) ...

Złote Maliny powinny skupić się na takich osobach jak Paris Hilton , Kim Karadashian [ prywatnie nic do niej nie mam , ale aktorka z niej żadna ] lub Carmen Electra czy nawet Pamelaa ...

Bismarck

zlote maliny sie nie daje najgorszym aktorom czy filmom, tylko tym wokol ktorych jest zbyt duzo niepotrzebnego szumu

hupcio

Malina to głupota .
choć może nie głupota , ale powinny mieć inny system przyznawania "nagród".

Bismarck

Coś mi się wydaje, że ekipa Hollywood jednych aktorów lubi, innych nie - stąd oskary i maliny dostają filmy i aktorzy którzy nie powinni ich dostawać (poza kilkoma wyjątkami).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones