Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Po obejrzeniu Maczety zmieniam zdanie na temat talentu Jessici !
Pokazała na co ja stać. Dawno nie byłem tak zaskoczony.
Podzielacie moją opinie?

użytkownik usunięty
marastarantino

Co do Alby podzielam . Natomiast "Machete" jeszcze nie oglądałem .
Jak lubisz mocne i krwawe kino które ryje czachę to polecam :
http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+z+s%C4%85siedztwa-2007-374034 . Ale to naprawdę mocny film , piła , wzgórza i hostele się chowają .

Tego filmu nie oglądałam jeszcze, ale mam zamiar kupić sobie książkę i potem obejrzeć :) A jak już jesteś przy tym filmie to polecam też bardzo http://www.filmweb.pl/film/Ameryka%C5%84ska+zbrodnia-2007-334477

użytkownik usunięty
anulka88

Dzięki za info . Ale już go widziałem . Niezły , bliżej faktów ale i spokojniejszy od , filmu na podstawie książki Jacka Ketchuma .
The girls Next Door 2007 jest ciężki i mocny . Książke polecają tylko dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach , na razie zrezygnowałem z kupna .
Co do filmu to genialną role zagrała Blythe Auffarth , odważnie i brawurowo . 10/10 . Niesamowita rola , oddała hołd tej biednej dziewczynie , każdego kto to widział ruszył jej los .
Blythe i Jessica grają razem w " An invisible an " nie mogę sie doczekac kiedy to normalnie zobaczę , widziałęm tylko parę fragmentów , było nieżle .

Zgadzam się. Ciagle jestem w szoku. Zrył mi ostro czache!

użytkownik usunięty
marastarantino

Popieram i podbijam przy okazji post .

A "An invisible an" wiadomo kiedy będzie?? Jakieś informacje czy cuś??:)

użytkownik usunięty
anulka88

Według IMDB miała byc premiera 7 pażdziernika 2010 roku (7 October 2010 (Hamptons International Film Festival) ) . Ale wyszło tylko na DVD ( prawdopodobnie ) , to samo pisze na wikipedi .
znalazłem tylko to :\
http://www.youtube.com/watch?v=Ou-cmSVebmM .
Bardzo słaby dostęp do wiadomosci na ten temat .

użytkownik usunięty
anulka88

Dodatkowo na jednym z portali filmowych , konkurencyjnych wobec FW (więc nie wstawię linka bo skasują ) . Jest sporo zdjęc z filmu i ogólnie napisane że cytat : Jak dotąd była ozdobą filmu i jej uroda przeważała nad grą aktorską w przypadku" An invisible sign of my on " poświęciła urodę dla danej roli.To pierwszy niszowy film tej aktorki w którym próbuje swoich możliwości przebicia się bez kampani reklamowej. koniec cytatu .

anulka88

Jak tylko coś się dowiem to dam znać.Niestety polska strona padła,więc poszukamy coś na zachodnich.

marastarantino

ma i to nie zwykły talent:) a poza tym jest najpiekniejszą aktorką na świecie

megatron22

co Ty pierd.olisz? Najpiękniejsza to ja jestem !

marastarantino

żal 1/10 ...

marastarantino

Oglądałem Maczetę. Zagrała bardzo słabo ale wyglądała ładnie.

przemek_32

A ja uważam, że fajnie zagrała :) Maczeta 7/10 :) (i jeszcze M.Rodriguez:D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones