Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Piękna aktorka. Talent i piękno idą z sobą w parze ;)

Normaden

A za talent dali jej złotą malinę :-)

Ulisseska

Szanowna Ulissesko, czasy nastały takie,że wszelkie nagrody,łącznie ze Złotymi Malinami przyznają grupy znudzonych gejów. Nie ma sensu brać na powaznie takich nagród. Pani Alba talent ma wystarczający do wykonywania zawodu aktora. Zresztą jednego z najprostszych zawodów o jakich słyszalem
Pozdrawiam serdecznie

Normaden

Talent....jaki??? Filmy???Role???

AbatH

Pod nazwiskiem; Jessica Alba znajduje się cała filmografia aktorki. Sa tam wypisane wszystkie filmy ,w ktorych zagrała oraz dużo innych ciekawych informacji. Cieszę sie, że moglem pomóc
Pozdrawiam serdecznie

HRA

THX...ale dalej czytam, przeglądam i żadnych ale to żadnych dobrych filmów nie widzę ;p

AbatH

Bardzo mi przykro, ale w tym wypadku zupełnie nie potrafię pomóc, zupełnie sie nie znam na chorobach oczu. Jestem tylko skromnym wielbicielem Panny Alby
Pozdrawiam serdecznie

HRA

" Jestem tylko skromnym wielbicielem Panny Alby" chyba ...urody bo nie talentu ];-P

użytkownik usunięty
AbatH

A zagrasz lepiej od niej ?

AbatH

No i znowu nie potrafię precyzyjnie odpowiedzieć. Talent - A jak to zmierzyć? Każdy z nas przykłada inną miarę
Ja w Albie cenię sobie to,że nie robi min, nie gra ekspresyjnie, teatralnie, To jej nigdy nie postawi w szeregu aktorek wybitnych, wielkich, ale za to powoduje, że jest naturalna. Pozbawiona sztuczności. Taka fajna, zwykła dziewczyna
Ja to właśnie tak widzę
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Krótko...No dla mnie talentu niema i kropka! ]:-o

Normaden

Latina, latina !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones