Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba
ataman

Naucz się pisać.

ataman

a ja się nie zgadzam nie gra słabo ale raczej dobrze a ty mówisz tak dlatego że dużo osób ocenia ją po wyglądzie [nie dziwie się im] no właśnie taka jest prawda że ludzie mówią że gra słabo bo dużo osób ocenia ją po wyglądzie a to nie prawda nie jest jakimś mistrzem ale gra dobrze.

superantek

A co ona takiego "zagrała"?

mongoloid

w jakim sensie.

mongoloid

Zagrała chociaż w Dark Angel za co dostała nagrodę i w "Przebudzenie " , przekonywająco . Do tego nowy film który jest dostępny tylko z nielicznych źródeł, oficjalnie chyba u nas nie wyjdzie. Ale z opinii na zachodnich forach wiem że dała rade.

ataman

Śliczna jest.

ataman

Jest śliczna, ale filmów z nią staram się unikać, właśnie ze względu na jej grę aktorską.

stefania04

Za mało beztalencie dostało tych złotych malin.
Należy się jej więcej niż Sylwestrowi :P

cameron_baum

Podobno zlote maliny sa wymierne tylko dla zazdrosnikow i zyciowych nieudacznikow. Tak slyszalem

HRA

To standardowa odpowiedź jaką mają małolaty w niej zakochane nie wiedzące na czym polega dobre aktorstwo.

cameron_baum

Moim zdaniem w Dark Angel zagrała zajebiście ;] . Innych filmow z nią nie oglądałam ... I fakt jest zajebiście ładna ^^. Dziewczęta nie bądzcie zazdrosne ....

izuniad12

tak, ładą du*ą można wszystko. nawet można być świetną aktorką.

KristenStewart

Niestety nie każdy ma klapki na oczach które potrafią to zniwelować ;P

KristenStewart

Nie jest świetna, ale w wielu filmach ma role takich głupich dziewczynek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones