Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 064 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Oderwać oczy od niej jednak ciężko :)

Syrelius

Fakt, urodę ma nieprzeciętną i tym nadrabia.

muszenka

Ona ładna to jest tylko na ekranie i na retuszowanych zdjęciach. Kiedy zmyje makijaż okazuje się być zupełnie bezbarwną dziewczyną o bardzo przeciętnej urodzie. Tak wygląda bez retuszu i makijażu:

http://cdn.hollywoodgrind.com/images/2007/11/jessica-alba-no-makeup-1.jpg

W dodatku widać po niej że szybko sie starzeje i już teraz powinna pomyśleć o pójściu "pod nóż", jeżeli chce jeszcze trochę "pobawić" się w aktorstwo, bo powiedzmy sobie otwarcie że aktorka to z niej żadna...

Dadelog

Już nie pierwszy raz trafiam na Twoje wpisy dotyczące urody kobiet. I zawsze oceniasz kobiety negatywnie. Nawet oceniasz negatywnie polskie kobiety { na innym wątku} czego Ci nie daruje. Jesteś Szanowny Dadelogu ślepy, więc uprzejmie proszę, żebyś przestał błaznować. Jesteś głuptaskiem i żadna Twoja riposta tego nie zmieni

HRA

Mylisz się. Nie zawsze oceniam kobiety negatywnie. Napisałem wiele pozytywnych postów na temat kobiet, np. w wątku dotyczącym Moniki Bellucci o której urodzie i kobiecości mogę pisać jedynie w samych superlatywach. Trafiłeś na jakiś mój post, nie zrozumiałeś dobrze jego treści i teraz próbujesz mi coś insynuować.
Jeśli chodzi o Jessice Albę, to wiele osób zgadza się z tym że aktorka z niej marna, natomiast jej uroda też jest dyskusyjna i nie każdemu musi się podobać.
To że nie potrafisz znieść, że ktoś ma inne zdanie na temat polskich kobiet niż ty, to już twój problem. Ja tobie nie odmawiam prawa do ich wielbienia i wyrażania tego na tym forum.
Dlatego uprzejmie proszę żebyś darował sobie te złośliwości i protekcjonalny ton pod moim adresem. Jeżeli nie potrafisz zaakceptować innego punktu widzenia niż twój własny, ani dyskutować na argumenty, to nie ma sensu z tobą polemizować.
Chcesz kogoś pouczać, to sam najpierw nabierz trochę kultury, bo najwyraźniej ci jej brakuje...

Dadelog

Na wątku poświęconym Bellucci to przede wszystkim napisałeś o Polkach . Napisałeś o nich w sposób tak pejoratywny, że ja takimi wpisami , taką postawą zwyczajnie gardzę.
Masz rację. Ja nie potrafię znieść takich opini na temat moich rodaczek jak Twoja. I w miarę moich skromnych możliwości będę je tępił. Jesteś dla mnie chłystkiem nie mężczyzną. Facet , który załatwia się do własnego gniazda, to nie jest facet.

Jak oczekujesz kultury to najpierw naucz się szacunku do innych. Do kobiet wśród których się wychowałeś, naprawdę wypadałoby go mieć

HRA

Twoja odpowiedź utwierdza mnie jedynie w przekonaniu że nie tylko brak ci elementarnej kutury, ale również jesteś dla mnie zwykłym burakiem, któremu słoma z butów wystaje. Ja również czytałem twoje posty w tamtym wątku i dałeś tam prawdziwy popis chamstwa w stosunku do każdego kto miał inne zdanie niż ty. Nie zamierzam więc zniżać się do prowadzenia dyskusji z osobami twojego pokroju, dlatego tym postem kończę dyskusje z tobą.
W przeciwienstwie do Wielkiego Teda, nie użyłem żadnych obelżywych słów wobec polskich kobiet, napisałem jedynie dlaczego bardziej podobają mi się południowe kobiety niż Polki. Jeżeli to jest dla ciebie oznaka braku szacunku, to nie mamy o czym dyskutować.
Nie kwestionuje tego że Polki są piękne i bywają wspaniałymi kobietami, ale wiele z nich ma również irytujace mnie wady i na pewno nie zasługują dla mnie na miano najpiękniejszych kobiet na świecie. Nie zamierzam się z tego wycofywać.
W twoim wąskim toku rozumowania być może powinienem ubóstwiać polskie kobiety i wypowiadać sie o nich jedynie w samych superlatywach tylko dlatego że jestem Polakiem i jest to mój męsko-patriotyczny obowiązek. Odnoszę wrażenie że nie potrafisz odróżnić okazywania szacunku od szowinizmu narodowego który tobą kieruje.
Twoje pojmowanie męskości jest równie płytkie jak twój tok rozumowania. Chyba masz z tym jakiś problem, stąd twoje chamskie zaczepki.Brak ci po prostu dystansu w tym temacie.
Ja w przeciwieństwie do ciebie nie obrażam się kiedy wiele Polek na różnych forach krytykuje polskich facetów, często w bardzo niewybredny sposób, zarzucając im jacy to są beznadziejni w porównaniu np. z Włochami, Anglikami, Hiszpanami czy Arabami.
Dla mnie, nie ma to nic wspólnego, z jak to nazywasz "załatwianiem się do swojego gniazda". Uważam po prostu że mają prawo gustować w innym typie facetów i nie czuję się osobiście dotknięty z tego powodu. Trzeba podchodzić do tego jedynie z pewnym dystansem i odrobiną tolerancji, czego tobie najwyraźniej brakuje.

Nie zamierzam wchodzić z tobą w tematy, kto jest prawdziwym mężczyzną a kto nie, bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam z tym problemów, więc zajmij się lepiej tropieniem i tępieniem innych "nieprawomyślnych" wpisów na temat Polskich kobiet, jeżeli to jest właśnie twoja męsko-patriotyczna misja życiowa. Być może ktoś na tym forum będzie miał ochotę obrzucać się z tobą "mięsem", ja wolę dyskutowac z kimś na poziomie.

Poza tym chcąc uczyć kogoś szacunku do innych sam daj najpierw jakiś przykład, zamiast prostactwa i pospolitego chamstwa "wylewajacego" się z twoich postów.

Dadelog

Jest taka zasada - minimum słów a maksimum treści. A u Ciebie odwrotnie . Rozpisałeś sie jak typowy , naładowany własną pychą bufon i nic z tego nie wynika. Nie szkoda Ci czasu na błaznowanie.
No i faktycznie, o tym kto jest mężczyzną to ja z Tobą rozmawiał nie będę. Jak wcześniej napisałem ,Ty nim z pewnością nie jesteś

HRA

Gdyby tę zasadę zastosować do twoich postów, to okazałoby się że poza inwektywami oraz kompleksem małego fallusa, nie ma w nich jakiejkolwiek treści. Żałosny jesteś...szkoda że tego nie widzisz.

To tak na marginesie tej zamkniętej dla mnie definitywnie dyskusji z tobą.

Dadelog

Pa,pa

HRA

ja jej nie lubie denerwuje mnie jak nwm nie uważam że jest jakaś ładna choć to moja opinia ale nie lubie jej i nie cierpie ogladać z nią filmów ...ostatnio oglądałam z nią poznaj naszą rodzinkę i moim zdaniem była zupełnie nie potrzebna i chętnie bym ja wycieła

Syrelius

No rzeczywiście, robi wyraz twarzy jakby miała zaraz ssać, albo jakby miała dałna.

Syrelius

Przesadzasz. Aktorów pozbawionych talentu jest wręcz na pęczki. Natomiast Jessica Alba opanowała mistrzowsko jedną z głównych umiejętności w aktorskim warsztacie - umie dziewczyna dobrze wyglądać. Nie wiem kto oczekuje po niej czegoś więcej, i dlaczego miałby ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones