Jason PriestleyI

Jason Bradford Priestley

7,0
1 021 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Priestley

W Beverly Hills byl taki mlodziutki i bosssski...dawny odpowiednik Zacka Efrona(czy jak mu tam bylo XD) .Ale latka leca...XD

Bat_Country

Teraz najgorszy też nie jest .

Bat_Country

Co????? Zac Efron jest od niego brzydszy.

lorraine93

A w ogóle to lekka zniewaga porównywać gwiazdę wspaniałego ,,BH 90210" do ,, gwiazdeczki" Disneya

Bat_Country

nie zgadzam sie. zac to rozpieszczony laluś, któremu z pewnościa rodzice ufundowali kariere :/

Bat_Country

szczerze mowiąc, gdybym widziala go teraz w jakimś filmie to na pewno nie skojarzyłabym kto to :)) W BH jest bossski, teraz już taki sobie :)

Bat_Country

nie ma co nawet porównywać Jasona Priestleya do Zacka Efrona. Jason jest o wiele przystojniejszy a chociaż był w latach jego młodości, gdy grał w BH90210. Myslisz że Zac się nie zestarzeje?? owszem tak.

Bat_Country

jak dla mnie Zack to zmulona chłopaczyna, a nasz filmowy Brandon... Mmm :) To było coś :). I nadal jest. Nie wiem co inne widziały w Dylanie :)

weronka99

napewno rodzice wkręcili go w ten interes! jest słodki, aż się rzygać chce! w ogóle nie ma porównania i tylko 10 nie no 12 (10 do kaulitza) na niego lecą a niech jeszcze koszulkę podnisiesie to już łaa
nie zdziwiłbym się gdyby miał większe wymagania niż vanessa, sie dobrali akurat

pan_wredny

w BH był śliczny ;)) chociaż jako Brandon niepotrzebnie we wszystką się wtrącał ;D

paczek93

no był sliczny

weronka99

Widze, że nikt nie zrozumiał mojego porównania. Nie chodziło mi o urodę, a odniesienie do bycia bożyszczem nastolatek :)

Bat_Country

OK ale i tak nie należy ich ze sobą porównywać,ot co.

Bat_Country

Jason w Beverly Hills był po prostu cudowny....ehhh. Teraz tez nie jest brzydki:):) Uwielbiam tego aktora:)

Bat_Country

Jason kontra Zac, co ta za porównanie, oczywiste ze Jason jest o wiele lepszym aktorem :P W Beverly Hills 90210 był słodkim młodzieńcem, a teraz to dopiero jest dojrzałym, przystojnym mężczyzną...

liliss

Jason kontra Zac - maczetą załatwiłby lalusia i tyle byłoby po Efronie.

Bat_Country

Kochałam go w BH90210:)Był słodki teraz też jest spoko xd
A Brandon to marzenie dziewczyny,bo Dylan był za wielkim podrywaczem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones