PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493476}

Morderca we mnie

The Killer Inside Me
6,0 7 012
ocen
6,0 10 1 7012
5,0 5
ocen krytyków
Morderca we mnie
powrót do forum filmu Morderca we mnie

A jeszcze bardziej koleś grający socjopate lou. Jestem facem ale wyjątkowo przeraża mnie brutalność tego kolesia i to z jaką bezdusznością okładał te kobiety :( Jak można coś takiego aż do tego stopnia im robić a szczególnie jak napierdalł tą Joyce?! Szkoda mi jej było naprawde, dziwnie sie czułem patrząc na ten film. A ostatnia scena jest jakaś niesprawiedliwa, no cuż ale tak musiało być. Nie miał bym nic przeciwko takiemu napiepszaniu ale nie bez jakiegoś szczególnego powodu. To był poprostu jebniętny i zboczony świr posiadający sprytny

ocenił(a) film na 4
dejwidoX

Dokładnie, normalnie porąbany film , oglądałam dopóki nie zaczął okładać swojej żony... Masakra

ocenił(a) film na 7
Karolina90_2

ja po scenie jak masakrował albę chciałem wył.ten film ale obejrzałem do końca.film niezły ale zbyt brutalny i chory był ten gliniarz.

rafinho1986

wiecie heh scene z pasem po dupie idzie jeszcze wybaczyć, wkońcu to ona na niego najechała a on był uprzejmy ale reszta to przesada i to duża..(aha chciałem wcześniej z 1kom dodać że -sprytny umysł)

ocenił(a) film na 4
dejwidoX

No rzeczywiście posiadał sprytny umysł cały czas zachowuje pozory miłego chłopaka a przy najmniejszej prowokacji wybucha agresją która doprowadza do tragedii i choć pętla wokół niego się zaciska to on cały czas mocno trzyma pozory.
Na jednym z forów przeczytałam ciekawe zdanie na temat tego filmu że: "Jednak to nie sceny przemocy przerażają w nim.
Przeraża świadomość, że zbrodniarz ma powierzchowność wzorowego kulturalnego człowieka. Morderca może być w każdym z nas."

ocenił(a) film na 7
Karolina90_2

najgorsze jest to że człowiek tak może ukryć swoją tożsamość,i tak manipulować ludźmi.trzeba lepiej poznawać ludzi,czytać ich zamiary.

ocenił(a) film na 4
rafinho1986

dokładnie, to jest tylko film jak wiele osób zazwyczaj mówi ale w życiu codziennym też są tacy sprytni i niesamowicie trzymający się swojej roli aktorzy którzy też grają dobrych ludzi mających rodzinę dzieci i potem dowiadujemy się że przecież "ona była taka wzorowa matka idealna żona" itp. przykładów jest wiele

ocenił(a) film na 7
dejwidoX

Hah, to tylko film. Popatrzcie jak gra Casey Affleck. Ja na początku byłem do filmu nastawiony sceptycznie, ale ze względu na jego rolę (no i po obejrzeniu "Gdzie jesteś Amando") stwierdzam, że to chyba film robiony pod niego. Jest OK :)

ocenił(a) film na 7
dejwidoX

ten film jest chory,dlaczego?To jest bardziej film o chorym człowiek(skrzywienie psychiczne najprawdopodobniej biorące sie z okresu jego dzieciństwa)sam aktor zagrał genialnie,zreszta inni aktorzy również,dobra scenografia,muzyka,pytam sie gdzie tu chory film??

ocenił(a) film na 7
aronn

tak jest !

ocenił(a) film na 8
chemas

Bardzo dobry film,polecam.

dejwidoX

Film mną wstrząsnął ...najstraszniejsze jest to że podobni ludzie naprawdę istnieją...

kasiadra

No, najwyraźniej

dejwidoX

Fantastyczny film, obejrzałem z dużą przyjemnością!
Wszystko tutaj działo się "po coś", niezła pętla... bardzo podobał mi się klimat teksańskiej prowincji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones