PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751753}
6,6 48 565
ocen
6,6 10 1 48565
6,6 39
ocen krytyków
Legion samobójców: The Suicide Squad
powrót do forum filmu Legion samobójców: The Suicide Squad
nawieczor

Jak oceniłeś film po 10 minutach, to nie dziwie że nie rozumiesz filmu.

ocenił(a) film na 1
wort801

marvel lepszy bo tam sie wogole nie nudzisz i fabuła w kazdym filmie jest zachowana a to jest to samo guowno jak poprzednie

Pavelo_Gamer

Ta, na pewno Marvel dla gimbusów jest lepszy od tego filmu xD

ocenił(a) film na 3
wort801

daj sobie siana z komentarzami typu, ojojo nie zrozumiales TEGO filmu. To zenujace chwytac sie takich tekstow przy takim filmie po prostu. Mila potencjal, mogl byc z dystansem do siebie porzadnie jak animcja, a nie podolal, bo gowniaterski humor, teksty i flaki, to za malo by byl sznyt umownosci.

alisspl

No sorry gościu widział tylko 10 min filmu i cytuje nie rozumiem jak takie guano ma ocenę *7,4......no trudno by zrozumiał film jak tylko 10 min widział.

ocenił(a) film na 3
wort801

Przepraszam kolego, nie żebym się czepiał, ale wytłumacz mi co tam było do rozumienia w tym paździerzu???

nikone

No trudno ocenić coś na postawie obejrzanych 10 minutach, w takim przypadku to nawet dobry film może dostać ocenę negatywną. Początek np może być dla kogoś nudny a potem akcja może się rozkręcić.

ocenił(a) film na 3
wort801

Obejrzałam cały i się zgadzam, tu nawet nie ma czego rozumieć

foggythingy

No właśnie oceniłaś film w całości, wiec spoko nie w twoim guście.

ocenił(a) film na 4
wort801

ten film jest w guście ludzi,którzy nie mają gustu.
Ewentualnie zrobiony pod 10 latków i nie ma w tym nic złego,tylko czuje się oszukany kategorią wiekową

nawieczor

... 

nawieczor

To tak jak ja, też włączyłam po 10 minutach, nie byłam w stanie oglądać tego crapu. A ekscytację "genialnymi śmierciami", bo taki wpis tu gdzieś uświadczyłam, zostawiam dla psychopatów.

Margo_M

Btw zwróć uwagę na organizację "wielkiego mocarstwa" jakim jest usa, w tym filmie. Do brudnej roboty angażuje się frajerów szantażem albo podstępem a wrogów rozwala. Zupełnie jak w Somalii. Amerykańską wersję M odgrywa prosta baba z bazaru, tylko lepiej ubrana. Dyplomacji w tym nie ma żadnej. Może to jest proroczy przekaz, na nadchodzące lata?

ocenił(a) film na 5
nawieczor

Abstrahując od tego, że film to mocny średniak. To w tym świecie jest ktoś taki jak Superman, a gdy nałorzy okulary to nikt nie poznaje najbardziej znanej osoby na Ziemi, więc szukanie logiki w DC nie ma większego sensu. Wracajàc do filmu, to typowa papka, zrobiona w stylu drogiego i ładnego teledysku.

użytkownik usunięty
MegaMaro

Co zrobi z okularami?

ocenił(a) film na 5

https://m.demotywatory.pl/5045744 coś w tym stylu

użytkownik usunięty
MegaMaro

Jesteś pewien, że "nałorzył"?

ocenił(a) film na 5

Nałożył dzięki

MegaMaro

Duży błąd. Filmy typu "super bohaterowie" pokazują bardzo dobrze kulisy amerykańskiej polityki. Dawniej bazowano na patriotyzmie i szacunku do prawa. Więc dużo się zmieniło w mocarstwie xD

ocenił(a) film na 3
nawieczor

Ojejej, jakby kazdy film i serial ostatnio ze stajni komiksow nie probowal nachalnie i lopatologicznie haburgerom cos tam udawadniac z rzadami, polityka i USA. Tyle, ze to juz nudne jest i zalosne, ze oni tylko takie rzeczy potrafia moze zrozumiec, zamiast walnac ich wprost w leb bez zadnego podpierania sie historyjkami z komiksow, tylko normalnym, powaznym filmem, z dobrze napisana fabula, ot jak kiedys Chinski syndrom.

nawieczor

Poprawka: wyłączyłam.

ocenił(a) film na 9
Margo_M

W kinie byłby inny efekt a jak oglądacie film na kompie/telefonie i to jeszcze z tymi zjeb***ymi napisami to się nie dziwię, że się poddajecie.

ocenił(a) film na 1
nawieczor

Przynajmniej nie straciłeś 2h jak ja :( co za gniot

ocenił(a) film na 5
nawieczor

Dla mnie moment wyłączenia mózgu nastąpił kiedy Pete Davidson wybiegł ze to on zawiadomil wroga haloo WTF?! Więzień silnie strzeżonego więzienia?!

bejbi_dzejms

Przeciek nastąpił za pomocą Amandy czyli pani M, która wystawiła pierwszy zespół aby "pomóc drugiemu". Mistrzyni taktyki wojennej na wszystkich jarmarkach będą ją chwalić ;)

ocenił(a) film na 3
nawieczor

ta, ta, tylko zrobienie w tym kozla ofiarnego z tego gostka jest do uwierzenia z trudem chyba nawet przez czterolatka, gdyby mogl w ogole ogladac takie filmy i cos z nich rozumiec. Dla doroslych to przegiecie, nawet jak na film pelen umownosci i robieniem sobie jaj z tematu.

ocenił(a) film na 10
bejbi_dzejms

Widziałeś tam aparaty telefoniczne na ścianach? Więc mógł do nich zadzwonić.

ocenił(a) film na 9
bejbi_dzejms

"Zdrada" Blackguarda to plan Amandy Waller, co dość jasno wynika z filmu.

ocenił(a) film na 1
nawieczor

Ja chyba po ośmiu... podobnie jak pierwsza część... Filmwebie, co tu polecać?

ocenił(a) film na 10
voytek23

Oceniłeś film nie oglądając filmu? 8 minut obejrzenia, nie jest obejrzeniem filmu tylko jego fragmentu. Oceń po obejrzeniu lub jeśli nie oglądałeś to nie oceniaj wcale. I nie chodzi mi o to ile dałeś. Jeśli po obejrzeniu film będzie według ciebie film zasługiwał na 1, to tak zostaw. Ale oceniaj obejrzany film a nie fragment filmu.

ocenił(a) film na 1
Bon_Jovi

Siemka, obejrzałem w życiu dingudylion filmów, potrafię ocenić film po kilku minutach czy jest w moim guście czy nie. Oceniamy tu wg swoich gustów, każdy może jak chce :) Dla mnie męczarnia, której sobie oszczędziłem. Szkoda mi było czasu, na kolejny teledysk z głupimi tekstami - to mnie zniechęciło i już :) I nie pisz mi co mam robić, bo ja wiem co mam robić :)) pozdr, udanego dnia bon_jovi :)

ocenił(a) film na 10
voytek23

Ja wczoraj obejrzałem i nie męczyłem się wcale. To zależy jak się podejdzie do oglądania. Była jedna moim zdaniem nudno zrealizowana scena, która mogłaby być zrobiona ciekawiej. Nikt podczas seansu nie wyszedł z filmu. Dodatkowo scena po napisach zapowiadająca 3 część. Również udanego dnia :-)

ocenił(a) film na 1
Bon_Jovi

No i to jest najfajniejsze, ten sam film, dwie skrajne opinie - rozmowa gotowa :)

ocenił(a) film na 3
voytek23

Jednak nie zgodze sie. Film trzeba szczerze obejrzec caly czy tam serial. Inaczej naprawde nie ma ma sie prawa by go obiektywnie oceniac. Film mial potencjal, nie udalo im sie. Jest dosc slaby, ale kilka scen ma dobrych i ich bede bronic. Tez mnie razi ta niepotrzebna przemoc, ktora miala smieszyc, a nie smieszyla. To nie Tank Girl czy Comando gdzie absurdalnosc, kicz i przemoc potrafiono podac z humorem.

Bon_Jovi

Mam cierpieć 2 godziny oglądając guano aby wydać opinię? Nie zamierzam. Ten film to obelga dla inteligentnego widza xD

ocenił(a) film na 1
nawieczor

zgadzam się, ledwo wytrzymałam do końca. dno i rozwalanka dla bezmózgów, zero sensu i logiki

ocenił(a) film na 3
nawieczor

Ja sie nie poddalam, ale owszem odnosilam czesto wrazenie, ze to nie styka, ze nie ma tego czegos co taki film powinien miec by uznacc go za dobrze zrealizowany absurd. Z reka na sercu polece w tym momencie animacje Ameryka. Tez szalone, paskudne, glupie, ale jednak zmiksowane tak, ze docenia sie taka stylistyke tworcow z tym pojazdem co zrobili.

ocenił(a) film na 3
nawieczor

I bardzo dobrze, dalej było tylko gorzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones