PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31552}
7,7 2 215
ocen
7,7 10 1 2215
7,7 6
ocen krytyków
Jezebel Dzieje grzesznicy
powrót do forum filmu Jezebel - Dzieje grzesznicy

Fantastyczny film

użytkownik usunięty

Takich się już po prostu nie robi. To napięcie, czy w końcu będą razem, czy on okaże jakiekolwiek uczucia... Za to koniec jest jednym wielkim niedomówieniem. Czy przeżyli? Pewno nie, ale fajnie byłoby wiedzieć :) "Jezebel" jest jak najbardziej wart zobaczenia, głównie ze względu na Bette Davis!

a ma ktos moze napisy do tego filmu, nigdzie nie moge znalezc ;/

ocenił(a) film na 8
kemka

13.05.2011 na Zone Europa nagranie w chomiku

kemka

ja mam, daj email

ocenił(a) film na 9

Masdz rację!Obejrzałam ten film i od pierwszych jego momentów jestem nim wręcxz oczarowana.Fabuła,muzyka,stroje no i oczywiście obsada:wspaniała Bette Davis i Henry Fonda!

ocenił(a) film na 10

piękny opis! ja także ogromnie lubię ten film :)
pozdrawiam!

Świetny film i faktycznie takich się już nie robi... A one są po prostu ponadczasowe. Otwarte zakończenie, pozostawia dużo refleksji na ten temat...
Swoja drogą, czytaliście czy też słyszeliście może drodzy miłośnicy tego filmu o tym, jak skomentowała H. Hopper, znana wówczas dziennikarka i krytyk filmowy grę Bette Davis w "Jezebel" ? Że jest pewna, ze zakochała się Bette w Henrym Fondzie, bo w taki sposób na niego patrzyła!
Ona grała po prostu emocjami. każdy gest, każda mina, każde spojrzenie - a ja miałam wrażenie, ze historia Julie Marsden to nie fikcja, lecz fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones