PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39336}

Herkules i zaginione królestwo

Hercules: The Legendary Journeys - Hercules and the Lost Kingdom
6,4 931
ocen
6,4 10 1 931
Herkules i zaginione królestwo
powrót do forum filmu Herkules i zaginione królestwo

a film jakoś zupełnie rozmył się w głowie. Szkoda, bo 'Amazonki' świetne były.

ocenił(a) film na 6
TangoAndWaltz

Odświeżyłam film - dialogi dobrze napisane, ale fabuła jakaś bezbarwna raczej.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Witam! Jestem wlasnie po projekcji ,,Herkules i Zaginione Krolestwo_Hercules and The Lost Kingdom'' - Kevin Sorbo_1994. Na 42 calowym Tv. calkiem przyjemnie sie to ogladalo. W swojej roli Renée O'Connor (jako Dejanira) wypadla swietnie, choc nie ukrywam, ze wole ja jako Gabrielle. Z kolei Robert Trebor (jako Waylin) byl genialny w swojej roli - uwazam ze jest sila napedowa tego filmu, bardzo lubie tego aktora. Zauwazylem, ze ogladajac Herkulesa na 42 -ce zupelnie inaczej odbiera sie film. Widac wiecej szczegolow (oczywiscie, wiele zalezy od nagranej kopii) - to takie uczucie, jakbym ogladal to po raz pierwszy. Za rok musze miec przynajmniej 60 calowy Tv. - zwiekszy sie komfort ogladania. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
alien1369

I jak wrażenia z Herkulesa na 60 calach? A masz dobrą kopię z normalnym lektorem? Na necie wszędzie z lektorem z ivony, nie da się tego oglądać.

ocenił(a) film na 10
SWJar

Herkules i Xena na 60 calach to Bajka! Niestety 5 i 6 sezon Herkulesa mam z Lektorem IVO, fakt, bardzo ciezko sie tego slucha i oglada. Dlatego w ,,zapasie'' mam oba sezony z Napisami PL (to nie ideal, ale zawsze...). Odkladam pieniadze na ,,Amatorskiego Lektora'', ktorego mi wgraja do moich kopii. Niestety to duze pieniadze, i musze poczekac, az sie moja ,,skarbonka'' zapelni. Pozdr.

ocenił(a) film na 8
alien1369

Napisy PL zawsze coś, nie odtworzy się dokładnie klimatu z dzieciństwa, ale lepsze niż Ivo, zgadza się.
Herkules i Amazonki oraz Herkules i ognisty krąg widziałem na necie z Szołajskim, ale najbardziej mi zależy na Herkulesie i zaginionym królestwie. Masz może z lektorem oryginalnym? Ja mam chyba na vhs sprzed kilkunastu lat w średniej jakości, ale muszę skombinować magnetowid by zobaczyć.
5 i 6 sezonu też nie znalazłem z lektorem.

ocenił(a) film na 10
SWJar

,,Herkules i Zaginione Królestwo'' mam z Lektorem IVO i z Napisami PL (lepsze to, niz nic...). Piotr Borowiec - to dla mnie jedyny lektor z Herkulesa i Xeny, ktory mi ,,pasuje''...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones