PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263773}

Facet pełen uroku

Good Luck Chuck
6,4 45 376
ocen
6,4 10 1 45376
5,2 4
oceny krytyków
Facet pełen uroku
powrót do forum filmu Facet pełen uroku

Fatalne aktorstwo, nudna historia z przeplatanymi gównianymi "życiowymi morałami" i żałosny humor - użyto wszystkich przechodzonych, kiepskich, cliché żartów. Za co taka
wysoka ocena?:)

DodoByrd

Film byłby nawet ok, gdyby nie wydurnianie się głównego bohatera pod koniec filmu. Ogólnie 5/10 czyli kolejny amerykański średniak ;P
Ooo Dane Cook za tę rolę otrzymał nominację do nagrody Złota Malina,jak dla mnie w pełni zasłużona nominacja :)

użytkownik usunięty
DodoByrd

Nuda oparta na kretyńskim pomyśle na główny wątek. 4/10

ocenił(a) film na 3
DodoByrd

Dokładnie! Nie dałam rady zobaczyć do końca (i nie żałuję)... Nudny, nieśmieszny, żenujący. Jessica Alba w tym filmie to jakaś totalna porażka.

wiktoriaj

Czy można wiedzieć o co chodziło w głównym wątku? Dlaczego miałby stracić urok? Był androidem, kastratem, masochistą??
Miał tiki nerwowe?
Job - https://www.youtube.com/watch?v=5jdW0idCdT0 (2.55)

wiktoriaj

Nie sądzę , że zagrała byś lepiej od niej :D

ocenił(a) film na 3
Patrunio44

Miałam na myśli raczej jej postać, nie grę aktorską ;)

ocenił(a) film na 8
DodoByrd

Jesteście bardzo nudnymi człekami, nie wiem co wam się może podobać, może komedia w roli głównej Pan Jezus? :) Film jest może głupkowaty, ale komedie takie są, mają za zadanie rozśmieszyć widza, oglądałem dość dawno ten film i pamiętam, że dobrze się bawiłem przy nim :) No offense of course :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones