PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679701}

Ekipa

Entourage
6,1 16 436
ocen
6,1 10 1 16436
5,0 4
oceny krytyków
Ekipa
powrót do forum filmu Ekipa

Właśnie wróciłem z kinowego seansu entourage - dawno się tak nie uśmiałem ale gdy tak pomyślałem jakby ten film wyglądał dla mnie bez znajomości serialu to muszę powiedzieć, że większość śmiesznych momentów, zachowań i odniesień była by dla mnie nie zrozumiała. Tak więc film polecam tylko tym którzy znają już świat entourage.

ocenił(a) film na 9
zaxnhwzg

Nie do końca się z tym zgodzę. Byłem dziś przed południem na seansie z moją dziewczyną, która nie widziała serialu. Wcześniej pokrótce opowiedziałem jej fabułę i opisałem charakterystykę postaci. Może faktycznie nie wyłapywała wszystkich żartów i kontekstów, ale ogólnie film jej się bardzo podobał i chce teraz obejrzeć serial.

ocenił(a) film na 8
hobb3s

No to jestem zaskoczony, bo smaczków z serialu jest bardzo dużo i nie wyobrażam sobie w sumie oglądania filmu bez wcześniejszego pochłonięcia wszystkich 8 sezonów. Za dużo umyka niestety. A dodatkowo trzeba się jednak interesować kulturą amerykańską, żeby wiedzieć, że dziadek na melexie to np. Warren Buffet albo kim w ogóle jest T.I. Byli ze mną w kinie m.in. znajomi, którzy nie oglądali serialu i wyszli zawiedzeni, podczas gdy osoby, które go widziały, są w pełni usatysfakcjonowane i liczą na sequel (podobnie jak ja) :)

ocenił(a) film na 9
kamilm88

Do teraz zastanawiam się, jak nakłonili trzeciego najbogatszego człowieka na świecie na epizod w filmie. Bardzo fajny smaczek, których było mnóstwo w tym filmie. Ale tak jak mówisz, trzeba mieć trochę rozeznania o świecie, żeby to wyłapać.
P.S. Ile zarabia Turtle? :D

ocenił(a) film na 8
hobb3s

Na pewno ponad 8mln, które proponował Vince'owi ;)

ocenił(a) film na 6
zaxnhwzg

no ja szczerze mówiąc, gdybym nie widzial serialu to raczej by mi się film nie spodobał. chodzi o to że w filmie ten humor często jest na siłę i jest skumulowany do pożygu, za mało czasu żeby dobrze nakreślić postacie komuś kto nie wie zbytnio ocb. pozatym ten film co zrobił vinnie na moje to była poraszka na maksa ;D

ocenił(a) film na 6
citkomarek

porażka*, no i tych dupeczek i ruchania za dużo, w serialu było ale nie było pokazane tak dosłownie (jakbym chciał ogladać to bym sobie puścił), tutaj film był raczej nastawiony na przytępego widza

ocenił(a) film na 6
zaxnhwzg

Serialu nie widziałem, nadrobie.
Trochę się gubilem ale kilka wątków było oki Ari wiecznie pod kręcony producent i Osment jako mlody teksanczyk, usmiałem się trochę patrząc na nich.

ocenił(a) film na 7
zaxnhwzg

Zgadzam się, dla fanów serialu

ocenił(a) film na 3
zaxnhwzg

nawet nie wiedziałem że serial jest , i po obejrzeniu byłem w szoku, myślę sobie co jest grane , film o niczym , w ogóle ciężko zrozumieć te dialogi, kompletnie dla mnie bez sensu - cały czas zadawałem sobie pytanie o co chodzi w tych dialogach , chaotyczny, bez klimatu, i mało śmieszny a tu tak wysoka nota. Zdecydowanie dla fanów serialu.

maximm

serial warto oglądnąć bo jest genialny

ocenił(a) film na 8
zaxnhwzg

Nie tylko...Ja nawet nie miałem pojęcia że istnieje taki serial, zaś filmik naprawdę przedni, przyjemnie się ogląda, jest na czym oko zawiesić, można poczuć trochę blichtru hollyłodzi, parę fajnych i rozpoznawalnych twarzy w epizodach i co najlepsze - w paru momentach faktycznie mnie rozbawił...

RogerVerbalKint

byłby jeszcze lepszy po serialu ;)

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Nie mógłbym tak, jestem zaskoczony Twoją opinią. Gdybym nie znał serialu to film byłby tylko kolejną zwykłą komedyjką. Nie da się wyłapać wszystkich żartów, jak choćby kręcenia beki z nieudacznej kariery Dramy, która to w serialu zajmuje bardzo ważną pozycję; beki ze wzrostu E, której w filmie tak w zasadzie nie widać nawet; beki z przemiany Turtle'a; o co chodzi w relacji Ari-Lloyd. No można wymieniać w zasadzie bez końca, smaczków dla fanów serialu jest całe mnóstwo. Mi już na sam widok jadącej trójki na jacht do Vince'a morda się cieszyła, bo w końcu po kilku latach zobaczyłem ulubioną paczkę serialowych kumpli. Nie mówiąc już o radości przy tym jak wchodzi tak bardzo znane i lubiane theme serialu. Dla reszty to zapewne po prostu piosenka.

To tak jakby wejść razem z kumplem na imprezę z jego starymi znajomymi i mimo iż momentami będzie zabawnie, to nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich żartów "dla kumatych". Mnóstwo tam będzie opowieści rozpoczynających się od "a pamiętajcie jak wtedy i wtedy...". Podobnie jest z kinową wersją Entourage myślę. W każdym razie teraz koniecznie serial, po obejrzeniu film będzie w takim razie na 10/10.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Cóż - powiem szczerze - telewizji od kilku dobrych lat nie oglądam (no może czasem jakieś wiadomości na TVN, późnym wieczorem jak wrócę z pracy). Czasami nadrabiam jakieś seriale oglądając je "ciągiem" z pakietu płytek DVD - tak zaliczyłem Zakazane imperium, Sherlocka, dwa sezony Hannibala i Wikingow (obecnie mam trzeci - czeka na seans).
W moim odczuciu - jako gostka, który nie oglądał żadnego odcinka Ekipy, co więcej nie miał pojęcia że takowy istnieje - pełnometrażówka sprawdza się znakomicie i broni się jako samodzielna produkcja.

ocenił(a) film na 8
zaxnhwzg

nie widziałem serialu ale film spox komedia w moim stylu szorstki humor nie wymuszony

miked1981

Jeżeli film ci się podobał to tym bardziej polubisz serial ;-)

ocenił(a) film na 8
zaxnhwzg

Nie takie 'tylko' dla fanów serialu:P
Nie widziałem serialu, a film mi się bardzo spodobał ;> Mimo, że miałem zdanie słabej komedii to jednak uśmiałem się nie raz i nawet nie byłem świadomy, ale oglądałem z bananem na buzi :D Dopiero po seansie do mnie doszło bo twarz mnie boli :D

Tak czy siak myślałem, że będzie słaby, a tutaj taka perełka, w zasadzie nie wiem co ten film miał takiego w sobie (prócz oczywiście piękności w takiej dawce jak żaden inny film) po prostu miał to coś, śmiało daje 8/10 :)
Chyba jeszcze do niego powrócę ;>

kowal1528

Oglądnij serial ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ocenił(a) film na 8
zaxnhwzg

Tak właśnie wczoraj postanowiłem;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones