PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679701}

Ekipa

Entourage
6,1 16 436
ocen
6,1 10 1 16436
5,0 4
oceny krytyków
Ekipa
powrót do forum filmu Ekipa

Czy są takie oprócz mnie? Uwielbiam serial, ale nie mam ŻADNEJ znajomej, której by się podobał. A jak mówię, że chcę iść na film do kina i ciągnę też męża to się dziwią. O co chodzi?

ocenił(a) film na 9
norsevia3

Nie jesteś jedyna uwielbiam ten serial i już się nie mogę doczekać filmu w kinie :D

ocenił(a) film na 7
monika_007

i ja i ja!

noemiasz

ja też ! :D

norsevia3

Przed seansem Mad Maxa, puszczali w kinie trailer Ekipy, a ja, nakręcona, tłumaczyłam kumpeli o co chodzi z tym filmem ; D
Jeszcze nie wiem czy do kina pójdę, bo serialu widziałam bodajże zaledwie 3 sezony. Nie bardzo mam teraz możliwość nadrobić, a i nie przepadam za odwiedzaniem kina solo, a prawdopodobnie też byłabym na to skazana, jako że nikt ze znajomych serialu nie oglądał.

W każdym razie jestem kobietą i serial, z tego co pamiętam, uwielbiałam ;-) Drama, Turtle, Ari - co się naśmiałam dzięki nim <3

MademoiselleDrama

Jak będziesz mieć czas nadrób resztę sezonów bo warto :D

ocenił(a) film na 8
MademoiselleDrama

Mam propozycję, jak wszystkie pójdziemy same, to będziemy miały z kim siedzieć :):)

MademoiselleDrama

Oglądnij resztę! Musisz jakoś to zrobić. ;)

MademoiselleDrama

dokładnie! obejrzyj resztę, życie nabierze nowego koloru ;)

ocenił(a) film na 7
norsevia3

Ja też uwielbiam serial :)

ocenił(a) film na 7
norsevia3

Ah.. ja uwielbiam serial i na pewno pójdę do kina :>

norsevia3

To jeden z moich ukochany seriali :D polecił mi go kiedyś mój narzeczony, który sam obejrzał wszystkie sezony 3 razy............!!! ;) Ale gdybym nie usłyszała o tym serialu od niego to pewnie nigdy bym na niego się nie natknęła.
Może większość kobiet nie wie co to jest, a po drugie ja jestem kobietą, która nie znosi w serialach i filmach wątków romantycznych, więc bardzo mi odpowiada, że to historia głównie o facetach, pozbawiona romantyczności i tkliwości (m.in. małżeństwo cholerycznego Ariego - mam wrażenie, że dla niektórych kobietek chyba szokujący wątek, a dla mnie mój ulubiony :D).
Ogólnie muszę stwierdzić, że większość kobiet, które osobiście znam, woli niestety oglądać kobiece seriale o kobietach (które mnie obrzydliwie nudzą...)
Naprawdę nie wiem co może być lepszego od 8 sezonów serialu o porąbanych, pokręconych i walniętych facetach :D

norsevia3

Ja też, zrobiłam sobie powtórkę właśnie. Tym razem się chyba jeszcze więcej śmiałam (kilka lat zrobiło swoje) i płakałam (też obwiniam te lata za to :D ).

ocenił(a) film na 10
norsevia3

ja też oglądałam serial, i czatowałam kiedy bedzie film, w koncu jest :3

norsevia3

powiedz o czym jest ten serial to może ci powiem :) Weszłam aby się dowiedzieć, ale... nie znalazłam jeszcze odpowiedzi :D

ocenił(a) film na 8
norsevia3

Uwielbiam i często do niego wracam, a jutro pędzimy z mężem do kina i już nie mogę się doczekać!

norsevia3

Ja uwielbiam ten serial - idealnie wpasowuje się w moje poczucie humoru.
Dlaczego dziewczęta go nie oglądają? Imho: nie każda ma wystarczająco męski umysł :p większość seriali jest albo w większości damska (np. Gotowe na wszystko) albo równie damsko-męska (np. Przyjaciele). Ekipa jest zdecydowanie męska, damskie postacie ograniczają się do ról drugoplanowych (a i te są często wymieniane) i lasek w barach - co pruderyjne Polki traktują jako szowinistyczny serial. Oprócz tego język jest dość podwórkowy. Reszta, czyli przystojni mężczyźni, plejada gwiazd w gościnnych występach, haj lajf oraz widoki z domów Vinca - bez zarzutu.
Tak na prawdę to serial o mężczyznach (w różnych rolach) i męskim punkcie widzenia - co kobiety wręcz mogą wręcz wykorzystywać, oczywiście z daną nam gracją ;)

ocenił(a) film na 9
norsevia3

Ja też uwielbiam serial!!!!!

ocenił(a) film na 7
norsevia3

Ja też lubię serial Ekipa i nie znaczy to, że nie lubię tzw. romansideł.
Oczywiście gdybym nie znała serialu możliwe , ze nie obejrzałabym nawet tego filmu ,który jednak nie jest rozrywką z najwyższej półki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones