PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107365}

Błękitna głębia

Into the Blue
6,6 34 844
oceny
6,6 10 1 34844
7,0 4
oceny krytyków
Błękitna głębia
powrót do forum filmu Błękitna głębia

Błękitna głębia- przyjemna sceneria, ciepłe podwodne krajobrazy, ogólnie oglądało się
przyjemnie. Niestety jeśli chodzi już o samą fabułę ,to ani nie ziębi ani nie grzeje.
Nie mniej myślę,że takie 6 z minusem dam.

ocenił(a) film na 7
Fireghost

Myślę podobnie. Sztampowy film przygodowo-sensacyjny...ale za to w jakiej scenerii i z jakimi aktorami-ciałami:)...Jak już nie jeden tutaj napisał na forum - fajnie się to ogląda i właśnie tak powinno być odbierane. To film do patrzenie nie do myślenia. Gdyby nie Alba, świetne zdjęcia i egzotyczne miejsca myślę że dał bym ocenę - 5. A tak u mnie zasłużył nawet i na siódemkę, choćby dlatego że odpocząłem samym patrzeniem na tą wizualną sielankę:) ale może też dlatego że jestem maniakiem rejonów w którym film był kręcony. Jeżeli ktoś ma podobnie jak ja (a tym bardziej jeżeli jest mężczyzną - wiemy o co chodzi:P) i ma ochotę choć na chwile się przenieść w rajskie rejony to zdecydowanie polecam "Błękitną głębię". Nie powinien się zawieść.
Ps. po zatem to chyba najlepsza rola Walkera zaraz przy Szybkich i wściekłych (co nie znaczy że powalająca na kolana:P).

ppp84

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Fireghost

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones