PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838203}
5,3 214
ocen
5,3 10 1 214
Auggie
powrót do forum filmu Auggie

Ona 2

ocenił(a) film na 6

Trudno ukryć podobieństw z filmem z 2013. Mamy więc świeżo upieczonego emeryta, który nagle traci siłę napędową w życiu. Zostaje odstawiony na boczny tor - po latach pracy nawet szef go nie żegna, żona pnie się w karierze a córka wyfruwa z domu. Dom jest pusty, nikt od niego nic już nie chce. I tu pojawia się wirtrualna asystentka, która czyta w myślach, spełnia podświadome potrzeby i wypełnia wszystkie puste miejsca.

Wydawałoby się że sytuacja idealna. Ale szybko okazuje się że rzeczywistość wirtualna nie pokrywa się ze światem prawdziwym.

Ciekawy do obejrzenia, choć przyznam że mocno przewidywalny a przynajmniej mało zaskakujący. W tematyce samotności też wiele nie wnosi. Ale z drugiej strony - taka wirtualna asystentka, hmmm... pomysł fajny :-)

zmechu

Mówisz, że wart obejrzenia? Bo aktualnie nie mam nic na wieczór a zastanawiam się nad tym własnie filmem i nie chcę znowu przekimać 2h przed tv xd

ocenił(a) film na 6
miloszgilga

Wart obejrzenia na 6/10 :-) Szału nie ma, ale filmu nie przekimiesz :-)

zmechu

Obejrzałem i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył. Momentami nieco depresyjny, ale zaplusowała Christen Harper i jedna z ostatnich scen ---SPOJLER---, gdzie widać Auggie jako żywą osobę. Szczerze nie nastawiałem się zbytnio pozytywnie, a tu proszę, całkiem niezłe budżetowe sci-fi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones