Cień anioła
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 w tv

ocenił(a) serial na 9

z programu tv 4 wynika ze stacja ta dnia 24 stycznia ma nadac 23 odcinek serialu czyli 1 odcinek 2 sezonu :) a juz myslałam ze sie nie doczekam

Bene

Nareszcie dobra wiadomość. Mam nadzieję ze nie puszczą go w piatek godzinach nocnych.

ocenił(a) serial na 10
mada13

Nie, najpawdopodobniej ma być to godznina 20 w poniedziałek tak jak to było do tej pory

buu_3

przegapiłam!!!!!!są w sobotę powtórki????

eunika

są!!! a jakże o 17 radośnie, skończył sie anioł ciemności to dali cień anioła, mama nadzieje ze jak skończą cień anioła to dadzą kolejną serie anioła ciemności (mozna sie pogubić :D)

montek

własnie jest przerwa :D
poniedziałek 20.13

ocenił(a) serial na 10
Bene

możecie mi powiedzieć co sie wydarzyło w odcinku z 24 stycznia? bo go nie oglądałem/am i teraz nie wiem o co chodzi;p

ocenił(a) serial na 10
Bene

Raz już kiedyś puszczali odcinki drugiej serii ale niestety przerwali dopiero teraz niedawno rozpoczęli znów na szczęście puszczać

Marlena_2

nie no ludzie to jakiś cud! Nie spodziewałam sie że puszczą drugą serię! Myślałam że zawału dostanę jak to zobaczyłam! Tv sie poprawia teraz pozostaje nam mieć nadzieje że puszczą także sezon nr.3!

użytkownik usunięty
_Anika_

Niestety nie ma sezonu trzeciego ani następnych:( Idioci z FOX postawili na serial Josha Weddona Firefly, który musieli zawiesić już po emisji 10 odcinków pierwszej serii!!!
Co się tyczy trzeciej serii DA, to wyczytałem na jakimś zagranicznym forum, że faktycznie pomysł Camerona i Eglee'go na fabułej kolejnej serii nie był najlepszy i przez to szefowie Foxu mogli się zniechęcić.
Były też jakieś plotki, że sama Jessica nie chciała grać dalej, ale akurat w to niespecjalnie wierzę. Chociaż z drugiej strony podobno podczas kręcenia DA chorowała na anoreksję, i to może być prawdą! Zwróćcie uwagę na to, że na jakichkolwiek świeżych zdjęciach(szczególnie z ComiConu z końca 2004 roku) wydaję się być nieco "grubsza". Ale to tylko takie moje subiektywne wrażenia.

użytkownik usunięty
Bene

Ten serial jest najlepszy. Uwielbiam te klimaty cien anioła, aniol ciemnosci, buffy postrach wampirów!! Sa inne i to sie liczy. Mozna znalezc w nich kazdy watek. A poza tym powtórki sa tez we wtorki ok 16!!! MANIACZKA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones