PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31904}

Cień anioła

Dark Angel
7,5 12 881
ocen
7,5 10 1 12881
Cień anioła
powrót do forum serialu Cień anioła

Słyszałem coś, że są tylko 2 sezony, bo go skasowali z powodu słabej oglądalności. Czy historia jest urwana w trakcie, czy pozwolono twórcom ją zakończyć? Bez spoilerów proszę. :)

użytkownik usunięty
Feallan

Historia urywa się w emocjonującym momencie i została tak przerwana żeby czekać na trzecie sezon. Trzeciego sezonu niestety nie ma i cała historia pozostała niedokończona.

Słabo. :( Nie lubię zaczynać seriali o których wiem, że nie mają zakończenia.

Feallan

Są 2 książki, które są kontynuacją serialu. Niestety nie wydane w Polsce. Ale przynajmniej jako tako zamykają serial.

hornet

O, to nie ma tragedii. Chyba w takim razie obejrzę ten serial.

Feallan

nie oglądaj. szkoda Twojego czasu na tą gównianą produkcję.

ocenił(a) serial na 9
Feallan

Szkoda że tylko dwa sezony, oglądałem ten serial wyrywkowo dobrych kilka lat temu. Teraz obejrzałem całość i chciałbym oglądać dalej, a tu lipa :/

ocenił(a) serial na 9
Feallan

Końcówka jest taka, że z wypiekami na twarzy czekasz na kolejną część, a potem chce ci się płakać, bo dowiadujesz się, że trzecia część nie została stworzona i nigdy nie będzie, bo już Cameron się o to postarał...

doliwaq

Też oglądałam ten serial już parę lat temu. Pamiętam, że niesamowicie mnie wciągnął a zakończenie trzeciej serii rzeczywiście było obiecujące...Szkoda. Z drugiej strony to może i lepiej? Przynajmniej jego poziom nie spadł. Zauważyłam,że wiele fantastycznych seriali trzyma poziom do 3 serii, potem to już pomysły z reguły się wyczerpują i robi się kiszka lub telenowela."Cień Anioła" Zostawia niedosyt zamiast zażenowania. Moim zdaniem warto.

Albalonga

pomyliłam się, zakończenie drugiej oczywiście.

ocenił(a) serial na 9
Albalonga

Po prostu niektóre seriale lecą na kasę i dlatego tworzą się tasiemce, jednak "Cień Anioła" mogliby chociaż skończyć, a nie przerwać produkcję w połowie... Z drugiej strony, tak jak mówisz, serial trzymał poziom, z tego co wiem na planie było sporo kwasu związanego z Albą i Weatherlym oraz ich pychą. Mogło to się źle odbić na serialu. Niemniej, żałuję, że nie nakręcili kolejnych części.

doliwaq

Takie "kwasy" to choroba powszednia chyba każdego serialu. Jak nie kłótnia między aktorami, to między aktorami a reżyserem, bądź twórcami albo producentami. Najsłynniejszym przykładem jest chyba "Twin Peaks" i sprawa zazdrosnej Lary Flynn Boyle, która wpłynęła na nieplanowane zmiany w scenariuszu. Takich przykładów można jeszcze mnożyć i mnożyć... Niestety. Dlatego seriale trzeba wybierać ostrożnie. Człowiek się przyzwyczai to ci aktora usuną, przerwą w połowie albo będą ciągnąć fabułę do upadłego, aż poziom osiągnie dno.

ocenił(a) serial na 9
Albalonga

To chyba takie moje szczęście, że zawsze wybieram seriale, które kończą się na drugim sezonie :/ Najpierw Terminator: Kroniki Sary Connor, potem Firefly, a następnie Cień Anioła... Dobrze że przestałem oglądać Grę o Tron!

doliwaq

Trzeba wiedzieć kiedy dać sobie z serialem spokój. Ja żałuję, że za bardzo przyzwyczaiłam się do "Przystanku Alaska" i nie skończyłam na 2 lub 3 sezonie. Tylko dwa seriale, jak do tej pory, są dla mnie pełne i skończone: "Rzym" I "Cowboy Bebop" (nie jestem fanką anime, oglądałam tylko żelazną klasykę Ghibli, ale Bebop to arcydzieło).

doliwaq

czemu piszesz, że Cameron się o to postarał? To naprawdę wina Camerona? - Przecież to on stworzył scenariusz do 3-ciej serii i od tak miałby zrezygnować i wyrzucić scenariusz?

ocenił(a) serial na 9
Oxzinski

Tak wyczytałem.

doliwaq

czemu Cameronowi zależało żeby serial się zakończył ?

ocenił(a) serial na 9
h4r

Chciałbym to wiedzieć... Może chodziło mu o to, że jeśli nie on, to nikt nie dokończy serialu?

ocenił(a) serial na 8
doliwaq

I teraz jestem na 3 oscinku 2 sezonu i zastanawiam się czy oglądać... nie chce dostać wypieków:( :D

ocenił(a) serial na 8
Feallan

Na moje powinien chociaż wyjść jeden odcinek "kończący" a nie urywać tak serial ;/

ocenił(a) serial na 9
kowal1528

nom, tak jak zrobili to z dollhouse (mimo, ze byl slabszy)- serial zostal urwany po dwoch sezonach ale dali dwa dodatkowe odcinki a tu nic. pewnie gdyby dark angel nakrecili pare lat pozniej to zrobilby mega futore bo w tamtych latach nie bylo szalu na sci-fi a teraz jak najbardziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones