Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

jezeli ktos tak sadzi to albo jest slepy ale po prostu glup* nie ma innego wytlumaczenia
alba to bogini sexu najladniejsza laska we wszechswiecie,szkoda ze nie chce sie rozebrac oj duza szkoda.

damianho15

potwierdzam. Laska na 100% bez lipy !!

damianho15

Nie jest dobrą aktorką ALE ŻE PRZEPIĘKNA TO FAKT.Pierwszy film jaki z nią widziałem to "Przebudzenie" oglądałem go w czasach gdy Angelina Jolie była w każdej kolorowej gazecie a wzmianka o niej(Jolie) była w co drugim Dzień Dobry TVN i stwierdziłem że Angelina(aktorka jeszcze marniejsza niż Alba) przy niej to kaszalot! Mimo ze nie uznaję jej talentów aktorskich to jednak ją o dziwo lubię Jessicę-ma taki sympatyczny wyraz pięknej twarzy!

dzonydep

Niestety nie moge sie zgodzic, ze Jessica Alba nie jest dobra aktorka. Jest świetną aktorka, obejrzyj sobie jej rozne role aktorskie to moze zmienisz zdanie

damianho15

Dla mnie jest ładna po prostu, ale na pewno nie piękna. Widocznie nie widzę tego co Wy, jestem kobietą.
Dla mnie piękna to jest np. Michelle Pfeiffer.

Sighma

raczej myslalem o facetach.

damianho15

dla ciebie moze jest NAJ a tak na prawde widzialam i widze ladniejsze dziewczyny,kobiety na ulicy...po prostu to taka aktoreczka latynoska znana i sie nia niektorzy jaraja.. tak samo jest z facetami,jest kilku znanych mężczyzn,ktorzy podobaja mi sie,ale w polsce widzialam jeszcze bardziej przystojniejszych,męskich zwykłych,ale nie mowie o zadnych ,ze jest NAJ haha

ElenaSvarowska

aaa..i jesli chodzi o kobiety to juz britney spears jest lepsza ;]]

ElenaSvarowska

dobre haha...

damianho15

ja się nie uważam za piękną,ale tez nie odstraszam . nie mam zamiaru pisać to samo co w pierwszym poście.''cudze chwalicie,swego nie znacie '' skoro jest najlepsza w calej galaktyce czemu nie polecisz do niej ,moze nawet uda ci sie odbic jej męża i bedziecie razem ? ;))

ElenaSvarowska

gdybym mial taka mozliwosc to wiadomo ze bym tak zrobił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones