Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Zwróćcie uwagę baaaaaardzo na słabą filmografię i średnią grę aktorką.

wypier...aj do mody na sukces tam twoje miejsce

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie skomentuję. Nie lubię, jak głupota bierze się za myślenie.

Alba jest śliczna, no ale rzeczywiście - wybitną aktorką nie jest.:)

hammon

wypad ty syfiasta serialowiczko

użytkownik usunięty
tomucho77

Pewnie mamusia tak Cię na obiad woła? Kolejny niezadowolony z życia, zakompleksiony, PATOLOGICZNY dzieciak? Jak masz problem to idź do psychologa, anie sie wyżywasz na innych.

A co do urody Alby, to, jak wyżej napisałam, jest ładna. Ale nie o to chodzi.

średnia aktorka hahaha to wymień twoją nie średnią aktorkę zobaczymy jakie masz znajomości brooke - a tak a propos sama nazwa twojego nicku daje do zrozumienia że masz nieźle narąbane pod sufitem

użytkownik usunięty
tomucho77

1. części zdania w ogóle nie rozumiem. Umiesz porozumiewać się w języku polskim?
Mój nick, to moja sprawa, tylko debil ocenia kogoś po nicku.

trzeba być debilką żeby nazwać swój nick nazwą postaci z tego patologicznego serialu, to świadczy o twojej inteligencji która jest zerowa tak i ten serial

użytkownik usunięty
tomucho77

Patologiczny to jesteś Ty i Twoi rodzice, skoro wychowali tak syna. Co do mojej inteligencji, to moje IQ plasuje mnie w górnym 1% populacji, więc skończ z tymi pustymi słowami. Właściwie to nie ma się z kim kłócić. Ile Ty masz lat? 12? Do książek.

a kto te twoje iq potwierdzi zjebko jedna

użytkownik usunięty
tomucho77

Jak chcesz, to mogę potwierdzić w sądzie, jak dostaniesz pozew za ubliżanie i zapłacisz odszkodowanie. Myślisz, że z leszczem zadarłeś?

to ty jesteś on łoł

dawno takiego zjeba nie widziałam

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie jestem żaden "on". Spotkamy się w sądzie. Pzdr.

zerżnę cię w kiblu sądowym

nie mogę się doczekać kupię kondony bananowe co ty na to

bruukuś nie nerwwuj się bo zmarszczek na broszce dostaniesz

użytkownik usunięty
tomucho77

Podaje sprawę na policję, oni biorą Twoje IP i płacisz mi odszkodowanie. Myślisz, że żartuję? Ja już jedną sprawę załatwiłam w ten sposób. 5 tys. polecą jak nic.

ty a może wpadniesz na kawę co

5 tyś czego ???

tomucho77

sądy mieszać w takie głupoty złotko przecież ja cię kocham

użytkownik usunięty
tomucho77

Dalej myślisz, że żartuję? Za jakiś miesiąc prawnik się z Tobą skontaktuje.

ale bym wolał ciebie osobiście przyjedź

użytkownik usunięty
tomucho77

Spotkamy się w sądzie. Całusy, kolego. Ciao!

co uciekasz do ridge'a

użytkownik usunięty
tomucho77

Załatwianie spraw papierkowych trwa trochę czasu, to nie jet tak "hop- siup", zresztą sam będziesz miał okazję się przekonać.

ile ty masz lat tak wogóle

tomucho77

i czy to ty jesteś na focie

użytkownik usunięty
tomucho77

Mam 20 lat i to ja. Zresztą spotkamy się, to zobaczysz.

użytkownik usunięty
tomucho77

I przypominam, że rozmawiamy o zdolnościach aktorskich Jess A., a Twoja zmiana tematu świadczy o braku argumentów.

z chęcią to bym ci patelnię zrobił

a tak reasumując nawet jesteś niczego sobie a co do zdolności jessiki to i tak cię nie przekonam choćbym miał gryźć beton to ty i tak na swoim postawisz

użytkownik usunięty
tomucho77

Postawię, bo studiuję polonistykę i mam coś takiego jak wiedza o filmie i teatrze. Nie rozmawiasz z laikiem. A o mnie nie mówimy, tylko o Albie.

no może się i zagalopowałem troszkę ale twoja uroda przyćmiewa gwiazdy jeśli to jesteś naprawdę zazdroszczę twoiemu chopowi ja to bym cię na rencach nosił

a ja jestem robolem wiążącym koniec z końcem ale mam za to jedną wielka zaletę mam wielkiego fallusa

boże to ja cie przepraszam za wszystko ty jesteś aniołem alba to przy tobie pikuś ależ ty śliczności jesteś

użytkownik usunięty
tomucho77

Skończ z tym cyrkiem. Mam nadzieję, że ten temat wykasują, bo miał wyglądać inaczej.

czemu alba jest śliczna i jest b.dobrą aktorką ale ty jesteś ponadto i niekasujta plis

miauuuuuuu skarbie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones