Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

alba jest słabej urody i słabym talentem aktorskim.

sutki

słabej urody chyba się w główkę niezłe pier....

Adam8820

czy ja komus cisnę ???? kolejny obużony kinomaniak bo wyrazam swoją opinie na forum..gdybys nie wiedzial wlasnie do tego sluzy forum, do dzielenia sie swoimi opiniami, przemysleniami itp.
dla mnie Alba jest słaba pod kazdym wzgledem i tyle w temacie !! (cenię inny typ urody)
a Ty poszukaj w domu najwiekszej patelni i sam sie pierd*** w głowę !!

sutki

no ku.rwa, dobra, wyrażaj swoje opinie na dany temat tylko jakbyś mógł zawrzeć ją w słowach które właśnie uniknęłyby tej konfrontacji z OBURZONYM użytkownikiem tudzież fanem Jessici Alby. bo takie wypowiedzi jak ta pierwsza definitywnie wskazują na cholernego trolla. a przy okazji: znajomość ortografii zawsze jest pożyteczna.

isobel

<3

sutki

nie wyrażasz opinii, tylko stwierdzasz "fakt", a to znaczna różnica:) tak czy inaczej można kogoś nie lubić, ale stwierdzać że jest "słabej urody" to trochę przegięcie: a nad aktorstwem można dyskutować:) (moim zdaniem stoi na całkiem przyzwoitym poziomie)

KasaLFC

zgadzam się :) Jessica napewno nie jest słabej urody wręcz przeciwnie jest bardzo ładna i mówię to jako dziewczyna , z do gry aktorskiej to mnie się podoba , ale kto co woli

tenisistka1

kolejny spocony internauta wslipiajacy galy w monitor postanowil zrobic zadymę na forum :)
IMO jest bardzo ladna , ma duzo uroku.Co do gry aktorskiej szalu nie ma , ale zle nie jest.

Bratis

jak już to internautka :)
Nie mówię że jest super aktorką i ach i och , lubię ją tak jakoś , ma sympatyczną twarz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones