Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Witam,
Jessica Alba tak bardzo mi sie podoba ze postanowilem sobie ze obejrze kazdy jeden
film z jej udzialem :) A wiec czy moglibyscie podac mi ktory film podobal wam sie
najbardziej, zebym mogl zaczac od najlepszych:)

ravne

Dla mnie najlepszy - Honey
później: Fantastyczna Czwórka (obie części), Facet pełen uroku, Przebudzenie, Oko, Maczeta no i Cień Anioła :)
Reszta to już dla fanów :)

ravne

Mi się najbardziej podobał Słownik snów :) ale są gusta i guściki więc Tobie nie koniecznie przypadnie do gustu :)

ravne

Uprzedzając, iż nie widziałem "Guru miłości", "Niewidzialnego znaku", "Little Fockers" ani "Słownika snów", mogę typować tak:
Jeśli chodzi o film, w którym Jessica jest tak piękna, że film można by oglądać tylko dla patrzenia na nią- polecam "Błękitną głębię" czy "Honey". Z tym dwóch wolę "Błękitną głębię" ze względu na lepiej poprowadzoną i mniej banalną fabułę. Można do tego jeszcze dorzucić "Sin city", ale w tym filmie jest zdecydowanie za mało Jessici.
Z kolei jeśli wymagamy od Jessici całkiem niezłego aktorstwa, to wyrzuciwszy już do śmieci "Fantastyczną czwórkę", możemy wahać się pomiędzy "Okiem", a "Bestią".

Poza wymienionymi tutaj produkcjami, polecam również "Faceta pełnego uroku" (gdy przymknie się oko na debilny pomysł fabularny oraz obleśną scenę z grubą kobietą) oraz "Małych agentów 4" (ale to chyba tylko w 3d i z kartonikiem zapachowym, co zapewnia przednią, choć absurdalną zabawę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones