Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Tu oceniamy grę aktorską a nie wygląd, ludzie w tym roku jest nominowana aż cztery razy do złotych malin za "Poznaj naszą rodzinkę", "Maczeta", "Walentynki" i "Morderca we mnie" i to za role drugoplanowe gdzie nie ma tyle pracy, wystarczy nie wychylać się złym graniem, przypomnijcie sobie jej role są nijakie, jak sama aktorka mogła wybrać inny zawód, niektórzy pchają się na ekran nawet jeśli nie mają talentu, ciekawe jak wypadła cy w programie mam talent ?

xxpppxx

ja tam oceniam to na co lubie patrzeć, jak oceniam film to guzik mnie obchodzą walory artystyczne i inne pierdoły, ważne jest czy ten film mi się dobrze oglądało i chce mi się do niego wracać i czy pozostaje w mej pamięci, to samo z aktorami jeśli lubie ich oglądać to daje dobrą ocene

kapal

Zgadzam się z Tobą. najważniejsze jest to czy film przyjemnie się ogladało. Ponadto nie sądze że gdy ktoś idzie do kina na anglojęzyczny film to raczej czas jest tylko na czyanie napisow. Gry aktorskiej niestetyj się nie dopatrzymy.

użytkownik usunięty
kapal

Podobnie myślę . J.A. jest aktorka produkcji komercyjnych i nie ma błyskotliwie odgrywać genialnej roli tylko , ładnie prezentować się na ekranie i grać swoje ,co robi doskonale .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones