Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Z pozdrowieniami dla wszystkich nieokrzesanych krytyków, zazdrośnic i zazdrosników

HRA

10 za urodę, jak najbardziej-to piękna kobieta. Ale pamiętaj, że na FW ocenia się także talent aktorski a tu go zupełnie brak. Nie ma co się oszukiwać, aktorką jest fatalną, jednak ładna buzia i super ciało to za mało by dostać oscara.

Ulisseska

O wszystkim pamiętam i wszystko oceniłem. To ty się oszukujesz, bo to fajna aktorka
Oscary nie robią na mnie żadnego wrażenia, tak jak i wszelkie :konkursy, festiwale wybory itd.

HRA

buahaha:D czym według Ciebie objawia się "fajność" w zawodzie aktorki?

fushia

Od aktorów oczekuje się zwykle całego zestawu umiejętności, między innymi dobrej emisji głosu, dykcji, wyrazistości ruchu i mimiki, zdolności analizowania i rozumienia tekstu dramatycznego, zdolności wywoływania i odgrywania uczuć. Obecnie nie przykłada się specjalnej wagi do cech fizycznych, przestały obowiązywać kanony piękna, które zresztą podlegały przemijającej modzie. Zwykle dobrzy aktorzy są wyszkoleni w śpiewie, tańcu, improwizacji, obserwacji i naśladowaniu, walce scenicznej i odgrywaniu tekstów klasycznych, posługiwaniu się dialektem i gwarą. Wielu aktorów bierze udział w długotrwałych kursach i uczęszcza do szkół pozwalających rozwinąć takie umiejętności. Szkoły te mają często bardzo różne filozofie i metodologie artystyczne.
To ja mam cię uczyc na czym polega" fajność" aktora. . Nastepnym razem sprawdż sobie sama
Co to znaczy "buahaha" ? W jakim to języku ? Pisz proszę po polsku

HRA

bardzo ładny wpis, gratuluję umiejętności kopiowania z Wikipedii. zgodnie z zasadami języka polskiego, kiedy zwracasz się do kogoś używasz dużej litery. ale to pewnie kwestia kultury osobistej. nie mam ochoty wchodzić z Tobą w polemikę, jeśli uważasz, że Jessica Alba posiada wszystkie te piękne cechy dobrej aktorki, które wymieniłeś. niestety w przypadku tej pani, większość panów myśli inną częścią ciała. nie można im mieć tego za złe, w końcu to piękna kobieta. jednak kilka nominacji do Złotych Malin mówi samo za siebie... z resztą nieważne, nagrody i antynagrody nie muszą koniecznie świadczyć o wartości aktora. pomyśl jednak następnym razem komu dajesz 10ki, bo przez takich jak Ty według filmwebowych statystyk wychodzi na to, że Megan Fox, czy Robert Pattinson są jednymi z najlpszych aktorów, jakie ten świat widział. śmiech na sali. (nie sprawdzałam, którzy dokładnie są w zestawieniu) pozdrawiam i życzę sukcesów w odróżnianiu wysokiej jakości od szmiry.
P.S. nie masz mnie niczego uczyć, mam na to za dobry gust.

fushia

No prosze. I sama też potrafisz sprawdzić i odnaleść w internecie potrzebne informacje. To mi się podoba. Zuch dziewczyna
Niestety jeżeli chodzi o zasady pisowni w j. polskim to w tym przypadku używanie dużej litery jest zbędne. Nie ma takiej zasady, Sprawdż zawsze wcześniej zanim napiszesz głupstwo, bo o twojej kulturze to świadczy
Dużą literą zaczynamy zdanie. Ty tego nie robisz, a to właśnie jest zasada
Nie wiem kto to jest Megan Fox . A o Robercie Pattisonie Nie mam nic do powiedzenia. Ci aktorzy są mi obojętni
A co do twojego dobrego gustu to odpowiem tak samo inteligentnie jak ty - "buahaha"

HRA

jedno wielkie buahahaha. słodziak jesteś normalnie.

fushia

tak się rozpędzasz , że wszędzie ładujesz te duże litery :)tak, potrafię wyszukać potrzebne informacje, bo twój poprzedni post składał się wyraźnie z dwóch części. napisanej składnie i nieskładnie. nie mogłam wprost uwierzyć, że wspiąłeś się na takie wyżyny i sam napisałeś taki mądry tekst o zawodzie aktora... dobra chłopaku, zazwyczaj bardzo szanuję ludzi, nawet trolle internetowe za przekorną naturę i złośliwe poczucie humoru, ale widzę, że z tobą będzie chyba inaczej. czekam z utęsknieniem na kolejny post moim braku inteligencji, debiliźmie, albo wybujałych walorach pani Alby. jeśli nie tutaj, to może pod innym moim postem, co?

fushia

No to się nie doczekasz. Nie odniosę sie do naszych wcześniejszych wpisów bo myslę ,ze to droga donikąd. Weszliśmy na spalone ziemie. Dalej nie ma juz nic. Polemika oparta na przerzucaniu się złosliwościami jest pozbawiona sensu
Więc wytłumacze tylko ponownie i juz bez żartów i kpin moją ocenę Alby. Za urodę daję 10 i jest to czysto subiektywna ocena. Ot tak zwyczajnie :samcowi podoba się samica
Co do gry aktorskiej to naprawde nie wiem. Znowu moja ocena będzie raczej subiektywna, ale chyba tak ma byc. Zaden ze mnie krytyk. Daję 7\10 i pewnie ta ocena będzie ewoluowała. Do tej pory Alba nie miała bardzo wymagających ról, była taką wisienką na torcie i tu jak dla mnie zawsze było ok.
Zawyzylem jej ocenę w protescie. To taka moja opozycja do niesprawiedliwych jedynkowych ocen
I nie gniewaj się i nie złość. Za grubianstwo jeszcze raz przepraszam

HRA

Zestaw umiejętności aktorskich to najpierw trzeba posiadać - czego o tej pani powiedzieć nie można.

cameron_baum

To jest tylko twoja nic nie znaczaca , podyktowana zazdrością opinia

HRA

Chcę jeszcze usłyszeć odpowiedź od ciebie czego to mam tej pokrace z mordą delfina zazdrościć, bo chyba nie cycków.

cameron_baum

Na tak subtelne, pełne kultury pytanie to ja prosty człowiek odpowiedzieć nie umiem.
Z jakichś powodow myślałem do tej pory, że jestes kobietą co w pewien sposób tłumaczy ,moją teorię o zazdrości w poprzednim wpisie
Pomyliłem się. Jestes facetem. Ale to jeszcze gorzej, bo w takim wypadku nic dobrego nie tłumaczy takiego zachowania

HRA

"Oczywiście 10 dla tej Pani" za jej grę aktorską jak i niesamowitą urodę jak najbardziej się należy !. Pozdro

dominik453

10 za grę aktorską.
Hahahahahahahahahaha.
Genialny wpis.
Najbardziej mnie jednak rozśmieszyło przyznanie przez tego pana filmowi Cezarego Pazury "Weekend" 10/10
Hahahahaha.

Alba to dno i z aktorstwem nie ma nic wspólnego.
Może grać co najwyżej w reklamach Pepsi albo Play station.

cameron_baum

każdy ma swoje zdanie, nie obrażaj innych -.-'

DarkBartek

Nie przejmuj się, to trollożka

HRA

czarny łąbędź ocena 1 xD ja rozumiem, ze ten film był ciężki, ale nie na 1 xD ja ledwo co obejrzałem do końca, nie podobał mi sie ale nie zasługuje na 1. Dlatego się nią nie przejmuje ;]

DarkBartek

Ten film był dla mnie swego rodzaju denną opowieścią o kopciuszku.
Przeciętniak z dobrą obsadą.
Gigantycznie rozreklamowany a po seansie wielkie rozczarowanie jak przy nowym Indiana Jonesie.
A moja ocena może nieco na wyrost.

cameron_baum

obsada nie za bardzo mi się tam podobała, dla mnie był tragiczny, ale wykonanie, muzyka i kostiumy mnie coś ruszyly

DarkBartek

Tylko nie mów,że Mila Kunis ci się nie podobała, bo do reszty zwątpie w mężczyzn

HRA

Mila kunis jest zaje...sta ;p odkryłem ją w Chłopaki też płaczą ;p

cameron_baum

Odezwał się znawca kina .
Osoba która nie chce obejrzeć takich filmów jak: Wesele, Władca Pierścieni, Powrót do przyszłości II, Jak rozpętałem drugą wojnę światową, Przekręt, Seksmisja, Sami swoi, Żywot Briana, Porachunki. No WIELKIE BRAWA DLA CIEBIE ! haahhha ....

dominik453

NIe skacz, karle tylko idź przybij jeszcze barciom Mroczkom 10/10

dominik453

Mało mnie interesuje co tam sapiesz do Sochy i Alby.
A co do filmów które nie chcę obejrzeć - pewnie dlatego że je już widziałem po kilkanaście razy lub też po prostu oglądać ich nie zamierzam - po to taka rubryka została stworzona na filmwebie, ciemna maso.
Mnie nie interesuje co zamierzasz a czego nie zamierzasz oglądać - i tego się lepiej trzymaj.

cameron_baum

Haha jak ja lubię takie osoby które tak "cwaniakują" przez internet....... | . Ok.rozumiem.przepraszam. | hahah loooool jaki gościu nieogarnięty haha | Proszę Cię, Skończ . |

dominik453

Ja cwaniakuję przez internet? Hahaha.
A to dobre, pierwszy raz słyszę podobny absurd.
Już wielu takich było co skakało do mnie, a jak co do czego to łeb w piach i się nie odzywali.
Dokładnie - ogarnij się człowieku bo pieprzysz jak potłuczony bez sensu.
Przemyśl swoje grzechy i idź do spowiedzi.

HRA

Żenujące dawać 10 komuś za "urodę"! Ocenia się przede wszystkim umiejętności aktorskie! W przypadku Alby to 1!

Ktoś pomylił fora...

alex089

Idz ,zacznij pisac do Bravo Girl. Tam bedziesz gwiazdą. Bo tu to ty jestes jedna wielka żenada

HRA

Brak słów... dzieci neo są wszędzie... niestety

HRA

To chyba ty jesteś stałym czytelnikiem tego ścierwa bravo girl.
Przyznając dla takiego aktorskiego zera który Albania reprezentuje 10/10

alex089

Głową muru nie przebijesz... :)

cameron_baum

Czy wy dziewczynki macie mało miejsca na Filmwebie. Zalóżcie sobie własna wątki i tam lamentujcie jakie to kobiety są brzydkie i pozbawione talentu. Ja ten wątek założylem dla facetow. To nie miejsce dla was

HRA

Wooooow, pełen profesjonalizm, dać tej hmm "aktorce" 10/10.
Ja tam wystawię jej ładne i w pełni zasłużone 3.

Ellesmera_11

A co ma do tego profesjonalizm i w czym owego profesjonalizmu się dopatrzyłaś ?
A daj jej i 0/10 jak chcesz szanowna hmmm " użytkowniczko"

HRA

To był sarkazm. W tej Twojej ocenie nie ma profesjonalizmu. Zawsze sądziłam, że powinno się oceniać grę danego aktora/aktorki, a nie urodę. A Alba jest ładna i tylko tyle.
Jak chodzi o wspomniane przez Ciebie 0/10, to naprawdę żałuję, ale nawet gdybym chciała, ze względów technicznych nie jestem w stanie wystawić jej takiej oceny. Ale jeśli twórcy portalu uznają kiedyś, że 0 mogłoby być wyjątkowo przydatne w ocenianiu niektórych gniotów i pseudoaktorów (a byłoby) i wprowadzą możliwość wystawiania takowej noty, wtedy z przyjemnością rozważę twoją propozycję. Pozdrawiam.

Ellesmera_11

Do głowy by mi nie przyszło, żeby aspirować do miana profesjonalisty. To są czysto subiektywne, osobiste opinie zwykłego widza.
Zresztą tak jak i w twoim przypadku. W jednym z powyższych wpisów wytłumaczyłem dlaczego moja ocena jest zawyżona.
Pozdrawiam i życzę miłej słonecznej niedzieli. To nie jest sarkazm

HRA

Nie nazwałam Cię profesjonalistą, chodziło mi bardziej o to, że ocenianie artystów ze względu na urodę jest, moim zdaniem, nie właściwe. Może źle się wyraziłam, mniejsza z tym. Natomiast w dalszym ciągu nie rozumiem za co dałeś jej tą 10. W swoich powyższych wypowiedziach określiłeś ją fajną, ale wolałabym żebyś napisał w którym filmie jest tak fajna i dlaczego tak Cię zachwyciła. :)

Ellesmera_11

" Za urodę daję 10 i jest to czysto subiektywna ocena. Ot tak zwyczajnie :samcowi podoba się samica
Co do gry aktorskiej to naprawde nie wiem. Znowu moja ocena będzie raczej subiektywna, ale chyba tak ma byc. Zaden ze mnie krytyk. Daję 7\10 i pewnie ta ocena będzie ewoluowała. Do tej pory Alba nie miała bardzo wymagających ról, była taką wisienką na torcie i tu jak dla mnie zawsze było ok.
Zawyzylem jej ocenę w protescie. To taka moja opozycja do niesprawiedliwych jedynkowych ocen"
Wkleiłem moją poprzednią wypowiedz, żeby się nie powtarzać. Nie widziałem jeszcze filmu z Albą , który uznałbym za stratę czasu. Jak również nie widziałem z nią filmu, który by mnie jakoś szczególnie zachwycił
A wpis mój spowodowała zwykła przekora. Jak poczytalem komentarze w stylu " beztalencie z mordą delfina. buhahaha" to postanowiłem stanąć w obronie biednego Albiątka. I tyle

HRA

Aj przepraszam Cię bardzo, umknął mi wcześniej ten post który zacytowałeś. ;) Co do urody Alby, to oczywiście się z Tobą zgadzam, jest bardzo ładna, ale po prostu irytuje mnie jak ktoś na portalu filmowym zamiast talentu i umiejętności ocenia tylko wygląd. ;)

Ellesmera_11

No ale ja tak nie zrobilem. Pomimo, że uroda dla aktorki jest niezwykle ważna. Od pięknego kwiatu wiele się nie wymaga
Trudno oczekiwać od dziewczyny takiej jak Alba. ktora do filmu dostala się trochę przypadkiem,że będzie prezentowala poziom np takiej Meryl Streep { ktora ukonczyla wszystkie możliwe szkoły aktorskie, kursy teatralne itd}
Myślę, że na obecności takich aktorek jak Alba, czy Jovovich czy Kurylenko kino z pewnością nie straciło, a wręcz przeciwnie

HRA

Skoro mówisz, że nie oceniłeś jej za samą urodę, a z przekory - ok, nic mi do tego. ;)
Uroda dla aktorki jest ważna, ale czy aż tak niezwykle? Wątpię. Wydaje mi się, że ważniejsze jest to czy dana aktorka jest charakterystyczna. A jak chodzi o kino i Albę, to niestety ale ona kompletnie nic do niego nie wniosła, poza ładnym wyglądaniem. A są przecież aktorki równie ładne jak ona i w dodatku lepiej od niej grają. W związku z tym nie uważam, żeby kino zyskało cokolwiek na obecności Alby.

Ellesmera_11

Ok. Chyba już wszystko sobie w tym temacie powiedzieliśmy
Pozdrawiam

Ellesmera_11

trzeba by chyba rozróżnić pojęcia: aktorkami nazywa się wszystkie panie, które występują w filmach, no i w sumie racja, bo taki zawód wykonują, ale skłaniam się ku stwierdzeniu, że aktorka to właśnie ta po szkołach, aczkolwiek czasem bez przesadnej urody (choć i uroda pojęciem jest względnym); mnie osobiście Alba nie przeszkadza :) Przebudzenie z jej udziałem dość mi się podobało, choć nie jest to film wybitny :) uważam że w kinie potrzeba i świetnych aktorek i pięknych gwiazdek, żeby czasem popatrzeć na coś ładnego, najlepiej by było dwa w jednym, ale to rzadkość... z tego punktu widzenia wykłócanie się o to, czy można czy nie można dać jej 10 punktów, wydaje się zbędne; i fakt, gdyby się trochę podszkoliła, mogłoby jej to wyjść na dobre, piękna buzia to jest coś, ale niestety.... nie wszystko :)

HRA

Ja też dałam 10

Anaissa

No to u nas ma 20/10
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones