Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Swój niezwykły , naturalny talent zawdzięcza swym unikalnym korzeniom. 1/8 krwi arabskiej zmieszanej z indyjską , żydowską ., latynoską, aborygeńską , eskimoską oraz mongolską.Predysponuje to osiągania najwyższych aktorskich celów. A wy polskie sierotki możecie jej co najwyżej zawiścić , że jest najpiękniejszą kobietą na ziemi ( poza megan fox). Ona nie jest taka jak wy ona nie zazdrości urody i talentu Megan!!!
Wiem że zaraz znajdą się tu naburmuszone pindy , które będą leczyć swoje kompleksy i porażki życiowe wyżywając na Bogu ducha winnej niezwykłej istocie

krzyzak87

O jaki typ, nic dodac nic ujac xD

krzyzak87

aha.

krzyzak87

Dla mnie ładniejsza od Fox i lepiej gra, chociaż w transformersach Fox była śliczna.

krzyzak87

Nieźle pomieszana ta jej krew. Ja zawsze myślałem, że jest latynoską lub hiszpanką z domieszką krwi celtyckiej.

krzyzak87

Zgadzam się w 100% choć jeszcze Blake Lively też wchodzi w grę

krzyzak87

haha wygląd to nie wszytko ( choć ma świteny ) ... to aktorka z niej baaaardzo słaba niestety

użytkownik usunięty
krzyzak87

Gdzie wyście byli jak się szarpałem tu z tymi Pokemonami co obrażali Jessice i fanów jej urody, gry aktorskiej ? .
Sam walczyłem , dopiero potem do mnie dotarło żeby zrozumiec te wszystkie : ; ) ) siłaśny tłajlait EMO qrwa ( cytaty komentarzy ) to trzeba korzystac z tego słownika
http://www.pokemontranslator.tk/index.php .
Wtedy ta ich zawiła gramatyka staje się jasna .

krzyzak87

Nie mam zamiaru wypowiadać się na temat wyglądu ani Megan ani jej i nie wątpię, że Alba jest na prawdę wspaniałą aktorką czego nie można powiedzieć o Megan. Zastanawiam się, czy czasem cię nie opętało, bo grała w zaledwie kilku filmach, a tylko w niektórych główne role. Nie oszukujmy się, ONA NIE GRA PRZEKONUJĄCO

Shia_Yu

megan też jest piękna i świetna ale trzeba tutaj stwierdzić że albie nie dorasta do pięt

użytkownik usunięty
krzyzak87

Alba jest piękna, bo w odróżnieniu od Megan nie przeszła żadnych operacji plastycznych. Ale aktorka z niej marna. Megan aktorką w ogóle nazwać nie można.

i znowu ty z ta twoją znajomością sarkastyczną aktorstwa jak widzę te twoje wpisy to mi się gotuje w żyłach krew

użytkownik usunięty
tomucho77

Witaj, trollu. "Znajomością sarkastyczną"?? W odróżnieniu od Ciebie, znam się na aktorstwie. Jestem osobą wykształconą, a nie staruszkiem, który nie ma życia oprócz komputera.

widać tą twoją znajomość po wpisach wykształcona pyszna zjebka obesrana po uszy

użytkownik usunięty
tomucho77

Pokazuj dalej swój poziom kultury. Wiesz, gdzie się zobaczymy. Nie żartuję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzyzak87

" 1/8 krwi arabskiej"

przez chwilę zabrzmiało jak aukcja Koni w Janowie Podlaskim

plantum

haha dobre !!!

krzyzak87

niezła prowokacja.

Cameron_2

i to mówi człowiek który Megan i Beiberowi stawia 1/10, a całej reszcie 10/10

użytkownik usunięty
plantum

a to człowiek, który się zna na kinie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

hahah, a ty sie znasz? hahah

oceniasz lady gagę na 1/10
jesteeś rąbnięty,
po pierwsze dlatego że wystąpiła tylko w jednej roli - jako ona sama, wiec nie możesz ocenić aktorstwa.

po drugie, to właśnie w serialu plotkara wystąpiła, więc musisz mieć pod globusem mocno nierówno skoro oglądasz ten serial.
choć najpewniej postawiłeś tą ocenę z czystej złośliwości....

brawo.... napewno jesteś znawcą kina.
pewnie podobnie jest u ciebie z resztą ocen

plantum

Jeśli chodzi o aktorów, to oceniam bardzo rzadko i tylko tych, których lubię. Szczególnie kompozytorów muzyki.
Jakiś Bieber jest wyjątkiem, bo.. dla mnie to tylko lans.

Rozumiem, że oburzenie wynika z bycia fanem nieco wulgarnego sposobu bycia szanownej Megan. Choć może przesadzam. Niestety nie widziałem jej jeszcze w odsłonie delikatnej.

Poza tym nie można z jeden strony czołówce najlepszych aktorów o sporym dorobku, a z drugiej strony - ulubieńcom wystawić dziesiątki? Można. No to stawiam.

Natomiast praca artystyczna Alby czy Fox to chyba na razie tylko upiększanie filmów ciałem. Jeśli tak, to Alba jest lepsza - posiada większy urok, dziewczęcość, budzi sympatię.

Dziękuję, dobranoc.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzyzak87

buhahahah

krzyzak87

a ciebie ziomek propsuje, dobry wpis

krzyzak87

A ja bym proponowała nie mieszać urody do talentu aktorskiego, bo to są dwie różne sprawy. Ona i Megan Fox są bardzo ładne, ale aktorki z nich marne. Widać, że oceniasz je tylko przez pryzmat urody.

krzyzak87

ciekawe z czego ty jesteś ulepiony

krzyzak87

krzyzak geju jeden gdzie jestes ?

krzyzak87

jak mozna porównywać jessy z foxem. no widać rozbierzność gustu ale i tak jest wiele pięknieszych kobiet ;]

krzyzak87

Myślę, ze obie były na szczycie. W pełni zasłużenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones